Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Nowy cmentarz w Gorlicach. Rusza przebudowy ul. Dukielskiej

Jeszcze w tym tygodniu ma ruszyć przebudowa ulicy Dukielskiej w Gorlicach. To kolejny etap przygotowań infrastruktury pod cmentarz, który ma powstać w tym miejscu.

Mat. prasowe Urzędu Miasta w Gorlicach

"Prace skupią się głownie na fragmencie odcinka drogi wojewódzkiej 993, biegnącej z Gorlic do Nowego Żmigrodu. Aby uzyskać przepustowość i parametry dostosowane do warunków technicznych skrzyżowania drogi wojewódzkiej, ta przebudowa jest konieczna. Powstaną w związku z tym nowe przystanki autobusowe oraz połączenie z istniejącą już ścieżką rowerową" - mówi Łukasz Bałajewicz zastępca burmistrza Gorlic. 
Mówi Łukasz Bałajewicz zastępca burmistrza Gorlic

Przejezdność drogi wojewódzkiej 993 zostanie utrzymana, jednak mogą pojawiać się chwilowe utrudnienia w ruchu. Prace mają się zakończyć jeszcze w tym roku.
Autor:
Maciej Wodziński

Opracowanie:
Ewelina Kołpak

Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię