Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Będzie remont starych bieżni oraz boisk sportowych w gminach Ropa oraz Gorlice

Gmina Gorlice pozyskała na ten cel ponad 300 tysięcy złotych a gmina Ropa prawie pół miliona. Wszystko to w ramach programu "Sportowa Polska" realizowanego przez Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu. Będą również pieniądze na remont dwóch kościołów.

Fot. Maciej Wodziński

Parafie w Szymbarku i w Uściu Gorlickim dostaną po 250 tysięcy złotych z Ministerstwa Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu.
Posłuchaj co mówi Barbara Bartuś, posłanka PiS

Takie inwestycje są bardzo potrzebne. Dzięki nim młodzież będzie mogła ćwiczyć i doskonalić swoje umiejętności na nowoczesnych obiektach. Postaramy się wyremontować bieżnię, inwestycja będzie połączona z odwodnieniem, namalowaniem linii wg standardów sportowych

- mówi Karol Górski wójt gminy Ropa.
Posłuchaj co mówi Karol Górski wójt gminy Ropa
Autor:
Maciej Wodziński

Opracowanie:
Justyna Polewska-Nowicka

Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię