|
|
Kraków 101.6 MHz
Kraków
101.6 MHz
Tarnów
101,0 MHz
Nowy Sącz
90,0 MHz
Zakopane
100,0 MHz
Andrychów
98,8 MHz
Gorlice
97,4 MHz
Krynica-Zdrój
102,1 MHz
Rabka-Zdrój
87,6 MHz
Szczawnica
90,0 MHz
|
Kontakt 4080 (SMS)
DZIEJE SIĘ COŚ W TWOJEJ OKOLICY?
SKONTAKTUJ SIĘ!
12 200 33 33 (antena)
12 630 60 00 (recepcja)
4080 (SMS)
500 202 323 (SMS i MMS)
redakcja@radiokrakow.pl
|
A
A
A

Ul. Mogilska: spektakularna rozbiórka zakończona. Co powstanie w tym miejscu?

Przy ulicy Mogilskiej przez kilka ostatnich dni trwało wielkie wyburzanie. Z powierzchni ziemi zniknął budynek usługowy naprzeciwko komendy wojewódzkiej policji.

Fot. Maciek Skowronek

Spektakularna rozbiórka już się zakończyła, a w miejscu pawilonu ruszyła budowa efektownego apartamentowca. 14-piętrowy budynek pomieści 112 mieszkań i ma być gotowy w połowie 2018 roku.

A tak będzie wyglądał:

 

Maciek Skowronek, jgk

64%
36%
WASZE KOMENTARZE

Liczba komentarzy: 22

Mieszkaniec

Czwartek, 11 lutego 2016, 23:21

@cmoknij wuja

Ceny jak na tą lokalizację są dobre,a czy budynek będzie tak wyglądał i nie będzie żadnej ściemy to się okaże tylko jak już wybudują...Przynajmniej wydaje mi się jedna z najwięcej interesujących budynków w Krakowie

Odpowiedz

orly?

Czwartek, 11 lutego 2016, 19:32

@till

Drogi dziale marketingu Activ Investment, naprawdę myślicie, że ludzie się złapią na te wasze głodne kawałki?

Odpowiedz

cmoknij wuja

Czwartek, 11 lutego 2016, 19:23

@Mieszkaniec

Popytaj tych, co w komentarzach piszą, że "już tam kupili albo zaraz kupią" ;)

Odpowiedz

cmoknij wuja

Czwartek, 11 lutego 2016, 19:22

@Marcin

Witamy dewelopera, witamy...

Odpowiedz

Adrian

Czwartek, 11 lutego 2016, 18:26

Taka druga Alma Tower....ale mam wątpliwości ...czy tak na prawdę będzie wyglądał?

Odpowiedz

Mieszkaniec

Czwartek, 11 lutego 2016, 15:29

Tak samo myślę nad kupnem...wydaje mi się jedna z najlepszych inwestycji w Krakowie

Odpowiedz

Zbyszek

Czwartek, 11 lutego 2016, 15:18

@Marcin

Gratuluje...też tak uważam

Odpowiedz

Marcin

Czwartek, 11 lutego 2016, 14:59

Kupiłem już tam mieszkanie...jak dla mnie inwestycja z dużym potencjałem, piękny widok na stare miasto ( i tatry) , dobra cena, super lokalizacja...czego chcieć więcej?

Odpowiedz

Zbyszek

Czwartek, 11 lutego 2016, 13:04

okropny!!! nie pasuje do Krakowa

Odpowiedz

Monika

Czwartek, 11 lutego 2016, 09:27

@Mieszkaniec

Activ Investment buduje ten budynek, na reklamach na ogrodzeniu widać - ceny od 5600 zł, w sumie nieźle jak na tą lokalizacje

Odpowiedz

słuchacz

Czwartek, 11 lutego 2016, 08:29

@darek

Witamy zakompleksionego, to że się sra wszędzie jakimiś przypadkowymi blokami to nie znaczy że to są wizytówki Krakowa

Odpowiedz

słuchacz

Czwartek, 11 lutego 2016, 08:27

Znowu kłamliwa wizualizacja, według której ten blok stoi na pustyni z kilkoma drzewami, jak zwykle będzie brak parkingów, wszystko zawalone samochodami, do tego ogrodzona zasiekami jak obóz koncentracyjny. Ale u nas to gówno zawinięte w sreberko kupią na pniu,

Odpowiedz

Szymon

Czwartek, 11 lutego 2016, 00:17

nie za wysoki czasem ??? tak blisko centrum i 14 pięter ? kto wydał pozwolenie na budowe ???

Odpowiedz

Krakowianka

Środa, 10 lutego 2016, 22:21

Tak blisko stacji benzynowej? A może też zlikwidują.

Odpowiedz

Jerzy

Środa, 10 lutego 2016, 17:52

Ale jak to mieszkania? To nie kolejne biura, nie supermarket? Mieszkania?

Odpowiedz

darek

Środa, 10 lutego 2016, 17:40

Czy to ważne ? Będzie następna piękna wizytówka Krakowa.

Odpowiedz

Mieszkaniec

Środa, 10 lutego 2016, 17:15

Kto jest inwestorem ?

Odpowiedz

Lugner

Środa, 10 lutego 2016, 16:46

do "inny architekt" a Tobie powinno sie zabronic pisania postow po "mocarzu"

Odpowiedz

till

Środa, 10 lutego 2016, 16:40

Super budynek, bardzo ładny :)

Odpowiedz

Tak tak

Środa, 10 lutego 2016, 16:33

Koniecznie bez parkingów !

Odpowiedz