|
|
Kraków 101.6 MHz
Kraków
101.6 MHz
Tarnów
101,0 MHz
Nowy Sącz
90,0 MHz
Zakopane
100,0 MHz
Andrychów
98,8 MHz
Gorlice
97,4 MHz
Krynica-Zdrój
102,1 MHz
Rabka-Zdrój
87,6 MHz
Szczawnica
90,0 MHz
|
Kontakt 4080 (SMS)
DZIEJE SIĘ COŚ W TWOJEJ OKOLICY?
SKONTAKTUJ SIĘ!
12 200 33 33 (antena)
12 630 60 00 (recepcja)
12 630 62 06 (reklama)
4080 (SMS)
500 202 323 (SMS i MMS)
redakcja@radiokrakow.pl
reklama@radiokrakow.pl
|
A
A
A

Konkurs Fotograficzny „Moje skarby Małopolski”

Podzielcie się z nami najpiękniejszymi miejscami, w których mieliście okazję spędzać urlop lub w których akurat będziecie. W każdym tygodniu wakacji przesyłajcie na adres konkurs@radiokrakow.pl zdjęcia małopolskich miejsc bliskich waszemu sercu!

Zwycięskie zdjęcie 8. tygodnia naszej zabawy / fot: Beata Motuk

 

Sonda: 1872

 


Skarby Małopolski - tydzień 8.

Wygrało zdjęcie Beaty Motuk przedstawiające małopolski Indiański Fort Wapiti - z widokiem na drogę mleczną w Zalasowej

 

Skarby Małopolski - tydzień 7.

Wygrało zdjęcie Anny Broś przedstawiające letni wieczór i zachód słońca w Wołowicach pod Krakowem.

 

Skarby Małopolski - tydzień 6.

Wygrało zdjęcie Eligiusza Krzemińskiego - Rabka Zdrój - Wracając ze schroniska na Maciejowej zobaczyłem urzekający widok Rabki i jej okolic.
Beskidy oferują piękne szlaki turystyczne i niezapomniane widoki.

Skarby Małopolski - tydzień 5.

Wygrało zdjęcie Andzreja Kozioła - niszczejący skarb Małopoloski - pałac Dąmbskich w Wojniczu

Skarby Małopolski - tydzień 4.

Wygrało zdjęcie Piotra Parucha."Lipnica Murowana" - Palmy w Lipnicy Murowanej niezmiennie zadziwiają kolorytem!

Skarby Małopolski - tydzień 3.

Wygrało zdjęcie Iwony Kędroń. "Park Strzelecki – wspaniałe miejsce na spacery w centrum miasta" - podkreśliła pani Iwona.

Skarby Małopolski - tydzień 2.

Wygrało zdjęcie pani Doroty Borek. "Spacer po Starym Sączu i ten mural barwą i przedstawieniem przykuwający wzrok. Piękne kobiety. Autorstwa pani Emilii Raczek - opisała fotografię pani Dorota.

Skarby Małopolski - tydzień 1.

Wygrało zdjęcie pana Andrzeja Kozioła z trasy VeloDunajec! "Zdjęcie wykonane na trasie rowerowej Velo Dunajec z Ostrowa do Biskupic Radłowskich. Przedstawia krajobraz polskich pól spotykany już coraz rzadziej w Małopolsce" - opisał fotografię pan Andrzej

 


 

Przed nami wakacje, które zapowiadają się inaczej niż dotychczasowy letni odpoczynek. Większość z nas planuje spędzić ten czas, nie opuszczając kraju. Chcemy wam podpowiedzieć, jakie miejsca warto zwiedzić w szczególności! 

W wakacje wyruszamy w podróż po Małopolsce! Naszymi przewodnikami są dziennikarze Radia Kraków, a ich odkrycia poznacie słuchając audycji Skarby Małopolski  w nowej, wakacyjnej formule – w każdą sobotę od 10.00 do 13.00.

Chcielibyśmy jednak byście i wy podzielili się z nami najpiękniejszymi miejscami, w których mieliście okazję spędzać urlop lub w których akurat będziecie. Przez całe wakacje przesyłajcie na adres konkurs@radiokrakow.pl zdjęcia małopolskich miejsc bliskich waszemu sercu. Koniecznie napiszcie, dlaczego akurat to miejsce jest dla was ważne i czym was urzekło. Nie zapomnijcie o nazwie lokalizacji! Pamiętajcie, jedna osoba może wysłać jedną fotografię, która weźmie udział w konkursie!

W każdy czwartek i piątek nasi słuchacze będą mogli wybrać zdjęcie tygodnia, głosując na stronie Radia Kraków. Rozstrzygnięcie w każdą sobotę w audycji „Skarby Małopolski” oraz na www.radiokrakow.pl. Autor zdjęcia tygodnia otrzyma nagrodę w postaci: zestawu płyt muzycznych i audiobooków RK oraz upominku od Muzeum Fotografii w Krakowie. Konkurs ma charakter cykliczny i będzie się odbywał co tydzień od 4 lipca do 29 sierpnia.

Ale to nie wszystko! Każde z przysłanych przez was fotografii weźmie udział w plebiscycie na 12 najlepszych zdjęć, które zilustrują kalendarz Radia Kraków na 2021 rok! Zwycięskie fotografie, które ozdobią radiowy kalendarz, zostaną opublikowane 5 września 2020 na stronie Radia Kraków po ogłoszeniu werdyktu w audycji podsumowującej akcję wakacyjną „Skarby Małopolski”.

Oprócz tego laureaci zwycięskich fotografii otrzymają pakiety nagród ufundowane przez Muzeum Fotografii w Krakowie oraz Małopolską Organizację Turystyczną.

Pochwal się znalezionym skarbem i wyślij dobrej jakości fotkę do Radia Kraków! Aparaty w dłoń! Skarby Małopolski i nagrody czekają!

 

Partner konkursu:

Fundator nagród:

 

94%
6%