Radio Kraków

Wiadomości drogowe

Spory ruch na Zakopiance, tłum na trasie do Morskiego Oka

  • date_range 2019-05-02
Tłumy turystów na drodze do Morskiego Oka. Wiele osób w majowy weekend chce skorzystać z głównej atrakcji w Tatrach... i wybrało się tam własnymi samochodami. Tworzą się ogromne korki! Policja stara się rozładować ruch, ale nie jest to łatwe. Stąd apel, aby w miarę możliwości korzystać z transportu zbiorowego. Korki są także na "Zakopiance" na dojeździe do stolicy Tatr. Kolejki są przed mostem w Białym Dunajcu i w Poroninie. Przypominamy, że 2 maja na nowym moście w Białym Dunajcu pracują jeszcze drogowcy. Do późnego popołudnia obowiązywał tam będzie ruch wahadłowy.

Po majówce zamknięcie mostu na Dunajcu w Ostrowie

  • date_range 2019-05-02
We wtorek po długim weekendzie majowym ma się rozpocząć remontu mostu na Dunajcu w Ostrowie, na trasie z autostrady do Mościc. Tym razem, żeby efekt wymiany nawierzchni był trwalszy, przeprawa zostanie całkowicie zamknięta nawet na 3 dni do czwartku. W tym czasie kierowcy będą prowadzeni przez Wojnicz lub Niedomice. Podróżujący autostradą do Tarnowa będą mogli wybrać drugi tarnowski zjazd z autostrady - na centrum.

Wypadek w Zawadzie Lanckorońskiej w powiecie tarnowskim

  • date_range 2019-05-02
Poważne utrudnienia w Zawadzie Lanckorońskiej w powiecie tarnowskim - to droga wojewódzka 980. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Jedna osoba została ranna. W tej chwili ruch w tym miejscu odbywa się wahadłowo.

Wypadek w Krzyżówce na DK75

  • date_range 2019-05-01
Zderzenie w ruchu w m. Krzyżówka na trasie z Nowego Sącza do Muszynki. Zablokowany był pas ruchu w kierunku Krynicy Zdrój. Dwie osoby odniosły obrażenia. Utrudnienia zakończyły się.

Spory ruch na małopolskich drogach

  • date_range 2019-05-01
Ruch na A4 obwodnica Krakowa w obu kierunkach odbywa się płynnie, w dalszym ciągu utrzymuje się wzmożony ruch na DK 7 i DK 47(zakopianka), zator przed m. Skomielna Biała ma około 3 km, na DK 47 w przed m. Skomielna Biała wynosi około 6 km.

Przed nami długi weekend majowy. Tłok na małopolskich drogach

  • date_range 2019-04-30
Na małopolskich drogach już jest tłoczno. Na obwodnicy Krakowa ruch spowolniony jest w stronę Tarnowa od Kryspinowa. Korki także na zakopiance, szczególnie przy wjeździe i przy wyjeździe z Zakopanego. Policja apeluje o ostrożność - na drogach jest ślisko.

DK28 w Jordanowie zablokowana. Plama oleju na drodze

  • date_range 2019-04-30
Zablokowana jest droga krajowa 28 w Jordanowie. Na jezdni jest bardzo duża plama substancji ropopochodnej. Wyciek neutralizują strażacy, ale na czas prac trzeba było zamknąć przejazd.

W majówkę ograniczenia w ruchu ciężarówek

  • date_range 2019-04-30
Podczas długiego weekendu obowiązywać będą ograniczenia w ruchu pojazdów i zespołów pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 12 ton, z wyłączeniem autobusów.

Kraków: stłuczka na skrzyżowaniu ul. Lea i Piastowskiej. Korki!

  • date_range 2019-04-30
Jak podaje portal Platforma Komunikacyjna Krakowa doszło do zderzenia dwóch pojazdów na skrzyżowaniu ulic Piastowskiej i Lea. Duże korki w kierunku Teatru Bagatela. Opóźnienia na linii autobusowej 704.

Poważne utrudnienia na drodze krajowej numer 44 ze Skawiny do Zatora

  • date_range 2019-04-30
Droga jest zablokowana w Borku Szlacheckim. Tir wpadł w poślizg i wylądował w rowie. Częściowo blokuje drogę. Nikt nie został ranny.

Najnowsze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię