Radio Kraków

Wakacyjne Skarby Małopolski

Miniprzewodnik po Olkuszu

  • date_range 2020-08-01
Gdzie można przeżyć niezapomniane przygody? Jakie miejsca warto odwiedzić podczas wakacyjnych wypadów? Jak zaplanować rodzinną wycieczkę z dala od tłumów turystów? W wakacje wyruszamy w podróż po Małopolsce! Naszymi przewodnikami są dziennikarze Radia Kraków: Magda Zbylut-Wiśniewska, Maja Dutkiewicz, Teresa Gut, Maciek Skowronek i Marek Mędela, a ich odkrycia poznacie słuchając audycji Skarby Małopolski w nowej, wakacyjnej formule – w każdą sobotę od 10.00 do 13.00. W sobotę 1 sierpnia byliśmy w Olkuszu.

Miniprzewodnik po Pleśnej

  • date_range 2020-07-25
Przez wakacje polecamy najciekawsze miejsca na weekendową wyprawę pełną przygód. Pleśna przyciąga ciszą, spokojem i klimatycznością - w zeszłym roku wygrała plebiscyt Turystyczne Skarby Małopolski, organizowany przez samorząd województwa - i to w dwóch kategoriach. "Miejsce z klimatem" oraz "Unikatowa atrakcja turystyczna".

Miniprzewodnik po Szczawnicy

  • date_range 2020-07-18
Przez wakacje polecamy najciekawsze miejsca na weekendową wyprawę pełną przygód.

Radio Kraków w Zawoi

  • date_range 2020-07-11
Weekend ze Skarbami Małopolski czas zacząć. W wakacje w Radiu Kraków zachęcamy, by ruszyć szlakiem najciekawszych miejsc w naszym regionie. Tym razem zabraliśmy państwa na weekendową wyprawę do Zawoi. Tam byli nasi poszukiwacze skarbów - Maja Dutkiewicz i Marek Mędela, a także ich goście.

Miniprzewodnik po Zawoi

  • date_range 2020-07-04
Przez wakacje polecamy najciekawsze miejsca na weekendową wyprawę pełną przygód.

Miniprzewodnik po Kościelisku

  • date_range 2020-07-04
Gdzie można przeżyć niezapomniane przygody? Jakie miejsca warto odwiedzić podczas wakacyjnych wypadów? Jak zaplanować rodzinną wycieczkę z dala od tłumów turystów? W wakacje wyruszamy w podróż po Małopolsce! Naszymi przewodnikami są dziennikarze Radia Kraków: Magda Zbylut-Wiśniewska, Maja Dutkiewicz, Teresa Gut, Maciek Skowronek i Marek Mędela, a ich odkrycia poznacie słuchając audycji Skarby Małopolski w nowej, wakacyjnej formule – w każdą sobotę od 10.00 do 13.00. W sobotę 4 lipca byliśmy w Kościelisku.

Konkurs Fotograficzny „Moje skarby Małopolski”

  • date_range 2020-07-04
Podzielcie się z nami najpiękniejszymi miejscami, w których mieliście okazję spędzać urlop lub w których akurat będziecie. W każdym tygodniu wakacji przesyłajcie na adres konkurs@radiokrakow.pl zdjęcia małopolskich miejsc bliskich waszemu sercu!

Wakacyjna odsłona Skarbów Małopolski

  • date_range 2020-07-03
W Radiu Kraków ruszamy z nową, wakacyjną odsłoną programu Skarby Małopolski, w którym odkrywamy atrakcje naszego regionu. To lato jest wyjątkowe, ze względu na epidemię. Wielu z państwa nie wyjedzie na wczasy za granicę i będzie poszukiwało wypoczynku w Polsce. My w tym państwu pomożemy w każdą sobotę od 10 do 13 na antenie Radia Kraków.

W wakacyjne soboty wyruszamy na poszukiwania skarbów

  • date_range 2020-06-30
Gdzie można przeżyć niezapomniane przygody? Jakie miejsca warto odwiedzić podczas wakacyjnych wypadów? Jak zaplanować rodzinną wycieczkę z dala od tłumów turystów? W wakacje wyruszamy w podróż po Małopolsce! Naszymi przewodnikami są dziennikarze Radia Kraków: Magda Zbylut-Wiśniewska, Maja Dutkiewicz, Teresa Gut, Maciek Skowronek i Marek Mędela, a ich odkrycia poznacie słuchając audycji Skarby Małopolski w nowej, wakacyjnej formule – w każdą sobotę od 10.00 do 13.00.

Najnowsze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię