Jak co roku, zapraszamy wszystkich na kolejną edycję Zajrzyj do Huty! Przez trzy dni, zupełnie na luzie, nieśpiesznie i przede wszystkim z profesjonalnymi przewodnikami będziecie mogli poznać historię i dziedzictwo Nowej Huty. Przed Wami kilka dni pełnych warsztatów, spacerów, wykładów i debat. Otworzymy dla Was niedostępne na co dzień miejsca  Odtajnimy sekrety sprzed wieków, skrywane przez dworki i pałace z obrzeży Nowej Huty. Pasjonaci Nowej Huty przedstawią Wam „swoją” dzielnicę.

W każdym z miejsc, które odwiedzicie otrzymacie bezpłatny kieszonkowy przewodnik oraz ulotkę-mapę, które ułatwią znalezienie wszystkich atrakcji i pozwolą zaplanować czas w Nowej Hucie. Dodatkowo w Muzeum Nowej Huty – oddziale Muzeum Krakowa, os. Centrum E 1, odbędzie się w dniach 19–20 września kiermasz nowohuckich wydawnictw: zniżka 50%!

Pełny program wydarzenia dostępny na stronie internetowej https://www.muzeumkrakowa.pl/aktualnosci/zajrzyj-do-huty-2020

Zapisy na wydarzenia o ograniczonej liczbie miejsc przyjmowane są od 1 września 2020 r. (szczegóły podano przy danym punkcie programu).
Rezerwacja w Centrum Obsługi Zwiedzających Muzeum Krakowa:
e-mail: info@mhk.pl, telefon: 12 426 50 60.

Ze względu na stan epidemii organizator zastrzega sobie prawo zmiany programu.
Przypominamy, że wszystkie wydarzenia w Muzeum Krakowa organizowane są z zachowaniem reżimu sanitarnego. Dla zapewnienia bezpieczeństwa zdrowotnego wszyscy uczestnicy zajęć realizowanych w przestrzeni zamkniętej zobowiązani są do zakrywania ust i nosa. Osobom, które ze względów medycznych nie mogą nosić maseczek, zalecamy korzystanie z przyłbic lub rezygnację z udziału w zajęciach. Przed wejściem do muzeum konieczna jest również dezynfekcja rąk.

Mecenasem wydarzenia jest PGE Energia Ciepła S.A. Oddział nr 1 w Krakowie

ZAJRZYJ Z NAMI DO HUTY!