Partnerstwo nad Wydarzeniem objęło Miasto Kraków, a współorganizatorem koncertu jest Małopolska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa.

Pani Sylwia Frączek, która jest absolwentką Akademii Muzycznej w Krakowie i finalistką „Szansy na sukces. Opole 2020” wykona  piosenki polskich i zagranicznych artystów wielkiej sceny między innym utwory Beaty Kozidrak, Justyny Steczkowskiej, Leonarda Cohena, Adele, Whitney Houston, a także piosenki ze znanych bajek skierowane do młodszych odbiorców.

Wydarzenie poprowadzi Pan Krzysztof Bochenek, aktor z Teatru Bagatela.

Podczas koncertu Wolontariusze z Centrum Wolontariatu w Podolanach przeprowadzą zbiórkę pieniędzy, która w całości zostanie przekazana na pomoc rodzinom z Ukrainy, a w szczególności na zakup środków pielęgnacyjnych dla dzieci.

Dla wszystkich, którzy wesprą ten szczytny cel, przewidziane są upominki m.in. rodzinne bilety do Muzeum Inżynierii i Techniki, Muzeum Historycznego Krakowa, Muzeum Fotografii, Muzeum Narodowego Krakowa, Muzeum Kościuszkowskiego, a także do Opery Krakowskiej oraz na lot balonem widokowym. 

Ponadto przewidziane są rodzinne karnety na zajęcia na jachcie z instruktorem żeglarstwa „Navigare Yacht Club”, do Parku Wodnego w Krakowie, bony do restauracji „Smakołyki” na wspólny rodzinny obiad i inne.

Wszystkie upominki zostały ufundowane przez naszych Partnerów, którzy chętnie i licznie przyłączyli się do organizowanej przez Krakowską Radę FSNT NOT inicjatywy.

Zaplanowano także inne atrakcje m.in. pokaz strażackich wozów bojowych oraz motocykli „Harley”, wspólne rysowanie przyjacielskich robotów na planszach wystawowych, a także rozwiązywanie krzyżówek.

W ramach zbiórki Wolontariusze wykonają dzieciom brokatowe tatuaże, a także podarują kolorowe balony i kapelusze oraz słodkie upominki.

Plenerowy koncert „Razem” jest dobrym pomysłem na spędzenie w gronie rodzinnym niedzielnego przedpołudnia, a zarazem okazją do wsparcia najbardziej potrzebujących.

Patronat medialny nad Wydarzeniem objęło Radio Kraków, Telewizja Polska TVP3 oraz Miasto Kraków.

Więcej informacji na stornie internetowej www.not.krakow.pl oraz Facebooku.

Zapraszamy całe Rodziny do wzięcia udziału w wydarzeniu.

Życzymy udanej zabawy!