W każdym spektaklu pojawi się gość specjalny, który postara się po mistrzowsku wybrnąć z każdej sytuacji, a o oprawę muzyczną zadba zespół ImproBand.

Grupa AD HOC powstała w październiku 2008 roku, jako jedna z pierwszych w Polsce grup zajmujących się improwizacją teatralno-komediową. Wszystkie spektakle są premierowe, tworzone na scenie na żywo, bez scenariusza, w oparciu o sugestie publiczności i nieograniczoną wyobraźnię improwizatorów. Członkowie grupy swoją wiedzę i doświadczenie zdobywali na warsztatach z instruktorami z całego świata. AD HOC to kilkaset godzin występów i przeprowadzonych w całej Polsce warsztatów improwizacji. Grupa często gości na festiwalach teatralnych, kabaretowych i improwizacyjnych. Pomysłodawcy i organizatorzy największego w Polsce festiwalu improwizacji komediowej „ImproFest”.

Gościem specjalnym wieczoru będzie Hubert Urbański - aktor, dziennikarz, prezenter telewizyjny i radiowy. Od wielu lat prowadzi znany i lubiany teleturniej "Milionerzy" w TVN, w którym pytanie "Zaznaczyć?" zadał już chyba milion razy! Występował w wielu produkcjach filmowych i serialach, prowadził programy radiowe, a ostatnio próbuje swoich sił w improwizacji.

Bilety: https://www.teatrvariete.pl/teatr/bilety

Biuro Organizacji Widowni: 12 4427800 wew. 3 / +48 535 300 108, e-mail: [email protected] / [email protected].