Konkurs fotograficzny rozpoczynamy w poniedziałek 17 kwietnia w programie Rano na Tak. Nagrody można zdobyć codziennie, do piątku 21 kwietnia.

Zadaniem osoby biorącej udział w konkursie jest samodzielne wykonanie zdjęcia, które pokazuje jej udział w akcji sprzątania lub efekty sprzątania w terenie (np. miejsce przed i po sprzątaniu), a następnie przesłanie fotografii za pośrednictwem e-maila na adres: [email protected] w wyznaczonym przez prowadzącego terminie. W ramach jednego zgłoszenia konkursowego można przesłać maksymalnie 2 zdjęcia, a w e-mailu należy zamieścić następującą informację: Oświadczam, że jestem autorem zdjęć i wyrażam zgodę na ich publikację na stronie internetowej www.radiokrakow.pl

Spośród nadesłanych przez słuchaczy zdjęć jury radiowe wybierze maksymalnie 2 najciekawsze, a prowadzący w każdym dniu konkursu, przed godz. 9.00, ogłoszą werdykt. Wymienione przez prowadzących program wygrane osoby otrzymają w nagrodę zestawy gadżetów Eko Małopolska, a o wygranej zostaną poinformowane za pośrednictwem e-maila. Nagrodzone zdjęcia zostaną opublikowane na stronie internetowej www.radiokrakow.pl (o ile autor wyrazi zgodę na publikację).

Nagrody można odebrać osobiście w siedzibie Radia Kraków (al. Słowackiego 22 w Krakowie) od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-15.00. 

Udział w konkursie oznacza akceptację zasad opisanych powyżej oraz Ramowego regulaminu konkursów organizowanych przez Radio Kraków S.A. (dostępny tutaj: https://www.radiokrakow.pl/regulaminkonkursow).

Konkurs nawiązuje do akcji Województwa Małopolskiego „Posprzątaj z nami Małopolskę”, o której więcej możecie przeczytać tu: https://www.radiokrakow.pl/posprzataj-z-nami-malopolske-2023/

Fundatorem nagród w konkursie jest Województwo Małopolskie.