Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

6. edycja konkursu MEGAFON

  • Muzyka
  • date_range Wtorek, 2014.10.07 12:02 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 07:43 )
Ruszyły prezentacje konkursowe na antenie Radia Kraków.

MEGAFON 6

100 godzin w studiu nagrań Radia Kraków, trasa koncertowa i tłoczenie płyty demo. Oto nagrody, które czekają na najlepszy zespół 6. edycji konkursu MEGAFON Radia Kraków dla młodych, uzdolnionych, ambitnych, przebojowych i pełnych wiary w swój talent zespołów z Małopolski. We wtorek w programie „Megafon” Agnieszki Barańskiej zaprezentowała się tarnowska formacja UWAGA NA JEŻE - pierwszy zespół, który zakwalifikowany został do VI edycji MEGAFONU Radia Kraków. Zespoły konkursowe oceniać będzie jury pod przewodnictwem Piotra Metza, Szefa Redakcji Muzycznej Radia Kraków. Co miesiąc jurorzy wybiorą jeden zespół, a w maju spośród ośmiu finalistów trzech wykonawców, którzy zagrają podczas finałowego koncertu na dziedzińcu Radia Kraków. Zwycięzca VI edycji Megafonu zgranie całą pulę nagród.

Ważne! Cały czas można zgłaszać się do konkursu. Zgłoszenia zawierające opis zespołu i dwie mp3 – ki przesyłać można na adres [email protected].

W poprzednich edycjach konkursu MEGAFON zaprezentowała się ponad setka młodych małopolskich zespołów. Zwycięzcy spędzili 100 godzin w profesjonalnym studiu nagrań, nagrali demo i ruszyli w tournee po małopolskich klubach. Teraz kolejna szansa dla wszystkich – dla tych, którzy swoich sił spróbują po raz pierwszy, jak również dla zespołów, którym zabrakło szczęścia w poprzednich edycjach konkursu.

Szczegóły i regulamin konkursu MEGAFON na stronie Radia Kraków: www.radiokrakow.pl


Pliki

download
.doc (36 KB)
Tematy:
Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię