Premierę „HIT ME HARD AND SOFT” poprzedziły dwa bezpłatne wydarzenia w Nowym Jorku i Los Angeles, podczas których fani mieli możliwość posłuchania albumu. W hali Barclay Center na Brooklynie zgromadziło się 16 tys. ludzi, natomiast Kia Forum w Los Angeles odwiedziło 13,5 tys. widzów. Fani tłumnie przybyli także do kin AMC w całej Ameryce Północnej, w których mieli okazję celebrować wydanie płyty, słuchając w „HIT ME HARD AND SOFT” na kilka godzin przed oficjalną premierą.

Billie napisała „HIT ME HARD AND SOFT” wspólnie ze swoim bratem Finneasem, z którym współpracuje od lat. Warto dodać, że Finneas jest także producentem krążka. Wydawnictwo jest już dostępne na platformach streamingowych, a także na nośnikach fizycznych, które w ramach walki ze zmianami klimatycznymi wyprodukowano w całości z materiałów nadających się do recyklingu.

Artystka ogłosiła niedawno plany „HIT ME HARD AND SOFT: THE TOUR”. Wyprodukowana przez Live Nation trasa ruszy we wrześniu tego roku. Billie rozpocznie od koncertów Ameryce Północnej, w której będzie występowała do grudnia. W lutym ruszy kilkutygodniowa trasa po Australii, a od drugiej połowy kwietnia artystkę będzie można zobaczyć w Europie i Wielkiej Brytanii. 3 i 4 czerwca 2025 Eilish da dwa koncerty w Tauron Arenie Kraków. Pełną rozpiskę trasy i bilety na koncerty można znaleźć na oficjalnej stronie gwiazdy.

W ramach promocji krążka artystka da dwa koncerty w Polsce - oba w Krakowie w Tauron Arenie w czerwcu 2025 roku.

Lista utworów:

1. Skinny
2. Lunch
3. Chihiro
4. Birds of a Feather
5. Wildflower
6. The Greatest
7. L’Amour De Ma Vie
8. The Diner
9. Bittersuite
10. Blue