Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Uwaga! Konkurs!

Emocje związane z jubileuszowym koncertem w Kinie Kijów wciąż są z nami! Poniższy film (dziękujemy Delikatesy Filmowe!) był ważnym elementem tego wydarzenia. Radio Kraków to ludzie! Tutaj wyjątkowo możecie "zobaczyć Głosy" naszej redakcji.

A dla uważnych mamy zabawę z nagrodami! Obejrzyj nasz jubileuszowy film - w jednym z fragmentów słychać relację z odsłonięcia w 1938 r. pomnika pewnego wybitnego obywatela Krakowa. O kogo chodzi? Już 8 października będziemy obchodzić rocznicę tego wydarzenia!
Prawidłowe odpowiedzi przesyłajcie na adres: [email protected] do 8 października włącznie. Do wygrania jubileuszowa płyta "Wracają słowa i dźwięki" z wyjątkowymi, archiwalnymi audycjami Radia Kraków. Ilość płyt ograniczona! Zwycięzców poinformujemy o wygranej mailowo 10 października!


Zapraszamy do zabawy

https://www.radiokrakow.pl/regulaminkonkursow

Autor:
Radio Kraków

Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię