- A
- A
- A
Adam Bałdych – jazz i podróże
Wolność i świat, jazz i podróże, muzyka w dżungli i na płytach. Przygoda i dyscyplina. Czyli z jazzem przez świat. Specjalnym gościem Elżbiety i Andrzeja Lisowskich będzie ADAM BAŁDYCH - wirtuoz skrzypiec, kompozytor, producent i światowiec.Południk Cafe: Adam Bałdych – jazz i podróże
Fot. BartoszMaz
Fot. BartoszMaz
Fot. z archiwum Adama Bałdycha
Fot. Alina Prokopiuk
Fot. Andrzej Olechnowski
Fot. z archiwum Adama Bałdycha
Fot. Joachim Gern
crop_free
1
/ 7
ADAM BAŁDYCH - wirtuoz skrzypiec, kompozytor, producent i światowiec, o którym Ulrich Olshausen tak napisał na łamach „Franfurter Allgemeine Zeitung”: „Bez wątpienia Adam jest najbardziej rozwiniętym technicznie skrzypkiem żyjącym w naszych czasach. Możemy spodziewać się po nim wszystkiego.”
Twórcy „Południka Café” spotkali się z artystą wcześniej na festiwalu w austriackim Saalfelden, potem na lotnisku w Stambule, na koncercie w Krakowie a teraz w studio Radia Kraków. W godzinnej audycji jak zawsze nie zabraknie dobrej muzyki. Tym razem w całości wykonanej i skomponowanej przez gościa Elżbiety i Andrzeja Lisowskich.
Z Adamem Bałdychem przez świat w „Południku Café” Radia Kraków już w sobotę 27 września o godz. 14.00.
Serdecznie zapraszamy!
Komentarze (0)
Brak komentarzy
Najnowsze
-
12:40
Czym są komysze?
-
12:29
Zakopianka z dodatkowymi i szerszymi drogami. Ministerstwo zatwierdziło program inwestycji
-
12:23
Teatr, który dotyka tego, co niewypowiedziane. Premiera monodramu "Bóle fantomowe"
-
11:48
Krynica liczy pieniądze, które w wakacje zostawili w mieście turyści
-
11:22
Damiano David – FUNNY little FEARS (DREAMS)
-
11:01
Są ranni po gwałtownym hamowaniu miejskiego autobusu w Krakowie
-
10:22
Zabiła swojego byłego męża. Tragedia w krakowskim Podgórzu
-
10:09
Teatr, który dotyka tego, co niewypowiedziane. Premiera monodramu "Bóle fantomowe"
-
09:55
Bartosz Bocheńczak (Konfederacja): Nie jesteśmy partią prorosyjską i antyukraińską
-
08:56
Małże znikają z europejskich rzek
-
08:13
Wyczynem powiększenie TPN, Blamażem - rosyjskie drony nad Polską i potężna fala dezinformacji
-
07:40
Burza, dron czy rakieta? Co naprawdę wydarzyło się w Wyrykach?