Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

W weekend szczepienia J&J na Krupówkach

W weekend chętni będą mogli zaszczepić się jednodawkową szczepionką Johnson&Johnson na zakopiańskich Krupówkach. Ze szczepienia będzie mogło skorzystać około 1200 osób – powiedział PAP burmistrz Zakopanego Leszek Dorula.

fot: Pixabay

Władze miasta zachęcają szczególnie mieszkańców Zakopanego i powiatu tatrzańskiego do skorzystania z możliwości szczepienia. Będą mogli z niego skorzystać również turyści, którzy przyjadą w weekend pod Tatry.

Mobilny punkt szczepień będzie zlokalizowany na Krupówkach w okolicach poczty. Akcja odbędzie się w sobotę i niedzielę.

"Dla wspólnego dobra w mieście turystycznym, jakim jest Zakopane, wszyscy którzy obsługują turystów, jak i sami turyści powinni czuć się tu bezpiecznie, dlatego zachęcamy do szczepienia się" - powiedział PAP burmistrzem Zakopanego.

 

Tematy:
Źródło:
Polska Agencja Prasowa

Opracowanie:
Beata Penderecka

Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię