Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Tarnów: Biestialski atak na kota małej dziewczynki

  • Tarnów
  • date_range Środa, 2012.09.19 11:25 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 06:03 )
Tarnowska policja wyjaśnia sprawę, którą przekazali jej obrońcy zwierząt. Przed jednym z bloków w centrum Tarnowa nieznany sprawca zabił i powiesił kota. Według Fundacji Zmieńmy Świat miała to być zemsta na jedenastoletniej dziewczynce Wiktorii, która stanęła w obronie innego maltretowanego czworonoga.


Tarnowska policja wyjaśnia sprawę, którą przekazali jej obrońcy zwierząt. Przed jednym z bloków przy ulicy Dwernickiego w centrum Tarnowa, nieznany sprawca zabił i powiesił kota. Według okolicznych mieszkańców miała to być zemsta na jedenastoletniej dziewczynce Wiktorii, która stanęła w obronie innego maltretowanego czworonoga.

Martwy kot, znaleziony na drzewie należał właśnie do dziewczynki.
Członkowie fundacji "Zmieńmy Świat" widzą w tym jawną manifestację i prowokację.

- Sprawca uderzał kota prętem. Dziewczynka, Wiktoria chciała mu pomóc. Otrzymała za to uderzenie metalowym prętem w ramię. Dobrze, że tylko w ramię, ponieważ mogło się to bardzo źle skończyć - relacjonuje szef fundacji "Zmieńmy świat".

Tarnowscy obrońcy zwierząt alarmują policję. Fundacja "Zmieńmy Świat" twierdzi, że odnotowuje częste przypadki zadręczania zwierząt w szczególności w okolicy owianej złą sławą ulicy Dwernickiego. Z kolei Policja przekonuje, że nie interweniuje tam częściej niż w innych rejonach miasta.

(Daniela Motak/dw)

Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

839016

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię