Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Po emocjach sportowych ... będą emocje drogowe

  • Tarnów
  • date_range Czwartek, 2012.05.31 09:52 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 05:07 )
Tuż po zakończeniu mistrzostw Europy w piłce nożnej Tarnowian czeka spory paraliż komunikacyjny

www.tarnow.pl

Za niewiele ponad miesiąc w Tarnowie ruszyć ma główna część remontów wiaduktów kolejowych w ramach modernizacji linii kolejowej
Magistrat ustalił już harmonogram prac przy 8 mniejszych wiaduktach nadal nie wiadomo jak przebiegać będą prace przy 4 najistotniejszych -wyjaśnia wiceprezydent Tarnowa Henryk Słomka- Narożański - chodzi o wiadukty przy ulicy Krakowskiej,Czerwonych Klonów, Al Tarnowskich i przy ulicy Gumniskiej. Ruch należy do PKP - na razie nie odezwali się do miasta w sprawie harmonogramu prac w tych miejscach. "
Magistrat zapewnia także że wbrew informacjom , która się pojawiały nie wyrazi zgody na całkowite zamknięcie podczas robót ulicy Krakowskiej czy Tuchowskiej. Ruch jednak na pewno w czasie prac będzie odbywał się w sposób wahadłowy.

(aw)

(aw)


Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię