Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Kras i Słowik wyrzuceni z PiS

  • Tarnów
  • date_range Wtorek, 2012.06.05 05:56 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 05:07 )
Zarząd Okręgowy partii podjął w poniedziałek decyzje o skreśleniu z listy członków Prawa i Sprawiedliwości Starosty Tarnowskiego i Członka Zarządu Powiatu

fot. www.pis.org.pl

Starosta Tarnowski Mieczysław Kras oraz Członek Zarządu Powiatu Tarnowskiego Marek Słowik zostali wykluczeni ze struktur Prawa i Sprawiedliwości .
To pokłosie ich poparcia dla sprzedaży spółce pracowniczej budynku szpitala w Tuchowie.
Decyzję o wykluczeniu podjął wczoraj zarząd okręgowy partii - ale z całą pewnością wpływ na tak zdecydowane działania miała wczorajsze wizyta w regionie tarnowskim wiceprzewodniczącej PiS Beaty Szydło, według niej lokalne władze partii nie mogły postąpić inaczej, bo została złamana lojalność partyjna.
Szef tarnowskich struktur partii -Edward Czesak przyznaje że to decyzja, która ma wyraźne pokazać ze program Prawa i Sprawiedliwości w terenie jest realizowany.
Jak powiedział na antenie Radia Kraków - "Jesteśmy przeciwko prywatyzacji służby zdrowia i w tym przypadku działanie starosty Mieczysława Krasa i Członka Zarządu Powiatu - Marka Słowika wskazują że mają inny pogląd w tej sprawie."
To kolejne już wykluczenia z tarnowskich Struktur Prawa i Sprawiedliwości w ciągu ostatnich miesięcy.

(aw/bm)
Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię