Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Jest piąty kandydat na fotel prezydenta Tarnowa

  • Tarnów
  • date_range Piątek, 2014.10.10 13:55 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 07:04 )
Dzisiaj oficjalnie start w wyborach zapowiedział Marek Ciesielczyk ze Stowarzyszenia " Oburzeni". Będzie kandydatem popieranym przez Nową Prawicą Janusza Korwin Mikkego. Był już kiedyś tarnowskim radnym.

Ciesielczyk razem z Nową Prawicą zaprezentował swój pomysł na Tarnów. W ich ocenie miasto nie powinno się zadłużać, powinno konstruować budżet na najniższym poziomie,obniżać podatki i zredukować zatrudnienie w urzędzie miasta.

Należy dokonać redukcji pasozytniczych etatów - uważa kandydat Nowej Prawicy na fotel prezydenta Tarnowa, odwołując się do obecnej sytuacji w urzędzie miasta.

Nowa Prawica i Stowarzyszenie "Oburzeni" przygotowało swoje listy kandydatów do rady miasta i rad powiatowych. Ma też własną listę do sejmiku województwa małopolskiego - jedynką w okręgu tarnowskim na tej liście jest Krystian Dworak.

Agnieszka Wrońska, jg

Wyślij opinię na temat artykułu

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię