Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Off Radio Kraków do słuchania również w telewizji kablowej! Analogowo i cyfrowo

  • Wszystko o DAB+
  • date_range Wtorek, 2015.04.21 08:27 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 08:02 )
Off Radio Kraków ma teraz głos... w telewizji! W ofercie sieci kablowej T-MONT, która dostarcza usługi telewizyjne, internetowe i telefoniczne w Krakowie, dostępne jest już także OFF Radio Kraków i Radio Kraków.

To proste:
Korzystasz z usług sieci kablowej T-MONT? Dostęp do radia uzyskasz podłączając kabel antenowy do odbiornika radiowego.

Jak odbierać?
Żeby odbierać program cyfrowy OFF Radia Kraków i Radia Kraków konieczny jest tuner wyposażony w dekoder DAB+. Wystarczy podłączyć i słuchać: Radio Kraków dostępne jest na częstotliwości 100 MHz, natomiast Off Radio Kraków dodatkowo w wersji analogowej na częstotliwości 92 MHz.

Gdzie można słuchać?
Firma T_MONT dostarcza sygnał do domów i mieszkań w następujących rejonach Krakowa: Kliny Borkowskie, Ruczaj, Dębniki, Podgórze, Salwator, Wola Justowska, Dąbie, Grzegórzki, Czyżyny oraz osiedla Na Kozłówce, Nowy Prokocim, Piaski Nowe.

Szczegóły:
www.tmont.pl

Off Radio Kraków – do usłyszenia również w sieci kablowej T-MONT oraz jak do tej pory: cyfrowo w odbiornikach DAB+, na stronie off.radiokrakow.pl  oraz mobilnie za pomocą bezpłatnej aplikacji Radia Kraków.

Wyślij opinię na temat artykułu

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię