Cracovia zremisowała u siebie 1-1 (0-0) z Pogonią Szczecin w meczu 10. kolejki PKO Ekstraklasy. "Portowcy" objęli prowadzenie w 70. minucie po strzale Kamila Grosickiego, a trzy minuty później wyrównał Benjamin Källman. To już trzecia w tym sezonie strata punktów przez drużynę z czołówki tabeli na stadionie "Pasów" - wcześniej swoje mecze przegrały Legia Warszawa i Raków Częstochowa.

17 września 2022, 20:00 - Kraków (stadion Cracovii)
Cracovia 1-1 Pogoń Szczecin
Benjamin Källman 73 - Kamil Grosicki 70

Cracovia: 23. Karol Niemczycki - 25. Otar Kakabadze, 24. Jakub Jugas, 88. Matej Rodin, 5. Virgil Ghiță, 4. Paweł Jaroszyński (78, 3. Michal Sipľak) - 38. Jakub Myszor (78, 10. Jewhen Konoplanka), 18. Takuto Oshima, 22. Florian Loshaj, 11. Michał Rakoczy (68, 71. Patryk Makuch) - 9. Benjamin Källman (82, 8. Mathias Hebo Rasmussen).

Pogoń: 1. Dante Stipica - 2. Jakub Bartkowski, 13. Kóstas Triantafyllópoulos, 23. Benedikt Zech, 97. Luís Mata - 21. Jean Carlos Silva (62, 18. Michał Kucharczyk), 8. Damian Dąbrowski, 99. Mateusz Łęgowski (72, 14. Kamil Drygas), 27. Sebastian Kowalczyk (72, 22. Wahan Biczachczjan), 11. Kamil Grosicki - 10. Luka Zahovič (86, 17. Mariusz Fornalczyk).

sędziował: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa).
widzów: 7259.