Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Powrót legendy Cracovii !

  • Sport
  • date_range Poniedziałek, 2012.06.11 18:10 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 06:49 )
Wojciech Stawowy po sześciu latach znów na całkiem innej ławce trenerskiej , całkiem innego stadionu,z inną grupą piłkarzy i niezmienną "pasiastą" pasją.


Jak dowiedziało się Radio Kraków , drużynę Cracovii w walce o awans do ekstraklasy poprowadzi znów Wojciech Stawowy. Szkoleniowiec, który pracował z zespołem Pasów w latach 2002 - 2006 wprowadzając tę drużynę z trzeciej ligi do ekstraklasy. Zrezygnował z pracy w Cracovii zaledwie miesiąc po tym, jak w styczniu 2006 podpisał kontrakt przedłużający jego pracę w charakterze trenera na kolejne dziesięć lat.
Wojciech Stawowy przejmuje drużynę Pasów po Tomaszu Kafarskim, który pracował w Krakowie od marca, ale nie uratował zespołu od spadku.
Od kilku tygodni toczyły się rozmowy ze Stawowym (jego kontrkandydatem był Krzysztof Łętocha z Okocimskiego Brzesko) i to on ostatecznie zastąpi Kafarskiego. 46-letni szkoleniowiec największe sukcesy osiągał z Cracovią, którą wprowadził z III ligi do ekstraklasy. Potem bez sukcesów pracował w Arce Gdynia, Górniku Łęczna i GKS-ie Katowice.

Grzegorz Bernasik/Radio Kraków
Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię