Karolina Riemen-Żerebecka, reprezentantka Polski w skicrossie (narciarstwo free-style'owe), uczestniczka dwóch edycji igrzysk olimpijskich, z powodu kontuzji nie będzie już zawodowo uprawiać sportu. "Moje zdrowie nie pozwoliło mi na dalsze kontynuowanie kariery sportowca Pro" – napisała. 30-letnia zawodniczka poinformowała na Facebooku, że doznała urazu kolana, którego wyleczenie wymaga długotrwałej rehabilitacji. Przypomnijmy, że wymagająca operacji kontuzja kręgosłupa wyeliminowała ją z udziału w ZIO w Pjongczangu. W lutym tego roku była już w wystarczająco dobrej formie, aby wystartować w mistrzostwach świata w Park City. Zajęła tam jednak ostatnie miejsce. "Z jednej strony swój cel w jakimś stopniu zrealizowałam. Byłam bardzo blisko od zarobienia wszystkiego, co sobie założyłam. Wystartowałam w mistrzostwach świata i w Pucharze Świata. Osiągnęłam rzecz prawie niemożliwą - w dwa lata od nauki chodzenia, picia, jedzenia, mówienia, nauki każdego ruchu od początku do Pucharu Świata w skicrossie" – napisała. Dodała jednak, że chociaż nie będzie występować już w najważniejszych imprezach, nie kończy zupełnie przygody z narciarstwem dowolnym.”Zawsze marzyło mi się żeby spróbować swoich sił w free-rajdowym World Tour... Kto wie, spróbuję i może będę miała nie małą radochę... Trzymajcie kciuki!" - zakończyła.

Na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Vancouver Riemen-Żerebecka zajęła 16. miejsce, w Soczi była 15. W mistrzostwach świata w 2011 roku wywalczyła 6. lokatę, w 2013 dziesiątą, a w 2015 - dwunastą. W klasyfikacji generalnej Pucharu Świata 2016/17 uplasowała się na ósmej pozycji.