Przez całą pierwsza połowę stroną przeważającą była Cracovia. Piłkarze Jacka Zielińskiego dobrze rozgrywali piłkę, ale nie potrafili stworzyć sobie dogodnej okazji do strzelenia gola. W 13 minucie dobrym podaniem popisał się Dąbrowski, do piłki pobiegł Jendrisek, ale szybszy od niego okazał się bramkarz Podbeskidzia, Wojciech Kaczmarek.

Około 30 minuty meczu Cracovia tak dobrze rozgrywała piłkę, że gospodarze przez dobre 7 minut nie byli w stanie wyjść z własnej połowy. Kluczowym momentem tej części gry była 33 minuta. Piłka leciała w kierunku Rakelsa, Kaczmarek wyszedł z bramki, ale mocno się przeliczył i musiał odbić piłkę ręką. Jako że miało to miejsce przed polem karnym, bramkarz gospodarzy zobaczył czerwoną kartkę i Podbeskidzie musiało grać w 10.

Co ciekawe, tuż po tej sytuacji, Górale mogli prowadzić 1-0. W 40 minucie Kowalski dośrodkował do Kato a ten uderzył z woleja nieznacznie nad bramką Pilarza. Krakowianie jednak też pokazali, że będą walczyli o całą pulę. Rakels otrzymał dobre podanie od Covilo, zagrał z lewej strony wzdłuż pola karnego, ale Jendrisek nie sięgnął piłki na 3 metrze.

Druga połowa rozpoczęła się od całkowitej dominacji Cracovii. W 50 minucie fenomenalnie strzelił z 30 metrów Dąbrowski, ale jego bomba trafiła tylko w poprzeczkę. Co się nie udało w 50 minucie, udało się 4 minuty później. Pasy przeprowadziły fenomenalna akcję zespołową, dośrodkował Cetnarski a niepilnowany Covilo strzelił głową prosto do siatki.

W kolejnych fragmentach Cracovia totalnie dominowała a Podbeskidzie liczyło na szczęście. To mogło się do nich uśmiechnąć w 67 minucie. Kowalski dośrodkował z rzutu wolnego a niepilnowany Nowak strzelił obok bramki Pilarza. Pasy odpowiedziały akcją zmienników. Zjawiński świetnie podał do Diabanga, ale ten strzelił tuż obok słupka!

Kolejną okazję Diabang zmarnował w 77 minucie, kiedy zmarnował sytuację sam na sam z bramkarzem gości. Do końca meczu Pasy spokojnie już kontrolowały mecz i zgarnęły komplet 3 punktów.

Podbeskidzie Bielsko - Biała  0 - 1  Cracovia

0-1 Covilo (54')

Skład Podbeskidzia: Wojciech Kaczmarek (cz.k) - Frank Adu Kwame, Kristian Kolcak, Celestine Lazarus (67' Janić), Marek Sokołowski (ż.k) - Krystian Nowak, Kohei Kato - Damian Chmiel (76' Korzym), Mateusz Możdżeń (34' Zubas), Jakub Kowalski (ż.k) - Robert Demjan.

Skład Cracovii: Krzysztof Pilarz - Hubert Wołąkiewicz (75' Rymaniak), Piotr Polczak, Sreten Sretenović (ż.k), Jakub Wójcicki - Damian Dąbrowski, Miroslav Covilo - Mateusz Cetnarski, Marcin Budziński (69' Zjawiński-ż.k), Deniss Rakels- Erik Jendrisek (45' Diabang).