Aleksander Zniszczoł zdecydowanie wygrał niedzielny konkurs skoków narciarskich na Wielkiej Krokwi w Zakopanem. W zawodach zaliczanych do klasyfikacji Pucharu Kontynentalnego miejsce na podium wywalczyli także dwaj Słoweńcy: Jaka Hvala i Zak Mogel. Dobre, szóste miejsce zajął kolejny z Polaków Maciej Kot, a w finałowej serii pojawili się na skoczni także Klemens Murańka (22.) i Kacper Juroszek (27.) Dzisiejsza wygrana pozwoliła Zniszczołowi awansować na 5 miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Kontynentalnego. W sobotę - Aleksander Zniszczoł po pierwszej serii zajmował drugą lokatę, ale został zdyskwalifikowany za nieprawidłową długość nart. Do zakończenia cyklu zawodów o Puchar Kontynentalny zostały dwa konkursy, które w przyszły weekend rozegrane zostaną w Czajkowskim w Rosji.