Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

61 minut Agnieszki w Stambule

  • Sport
  • date_range Sobota, 2012.10.27 13:16 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 06:57 )
Agnieszka Radwańska przegrała półfinałowy pojedynek turnieju WTA Masters z Sereną Williams 2:6, 1:6. Awans do półfinału nieoficjalnych mistrzostw świata tenisistek jest największym osiągnięciem Agnieszki Radwańskiej w jej dotychczasowej karierze.


Półfinałową rywalką Agnieszki Radwańskiej w turnieju WTA Masters w Stambule była Amerykanka Serena Williams. Polka przegrała ten pojedynek w dwóch setach w 61 minut. Ale to nie była równa walka. Przypomnijmy, że wczoraj wieczorem Agnieszka Radwańska stoczyła morderczy, 3 i półgodzinny pojedynek z Włoszką Sarą Errani. Williams miała wczoraj dzień wolny.

Pierwszego seta pojedynku z Amerykanką krakowianka przegrała po 33 minutach walki 2:6. Williams przełamała podanie Polski w piątym gemie i potem już nie oddała inicjatywy, zdecydowanie dominując także w drugim secie, w którym oddała tylko jednego gema. Awans do półfinału nieoficjalnych mistrzostw świata tenisistek jest największym osiągnięciem Agnieszki Radwańskiej w jej dotychczasowej karierze.

Wyślij opinię na temat artykułu

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię