- Następnie szczepionki miały dotrzeć do nas dziś, lecz na prośbę personelu zmieniliśmy dostawę na 4 stycznia. Mamy zamówione szczepionki. One przyjdą i od 4 stycznia zaczniemy szczepić. Wynika to z tego, że wiele osób, które się zgłosiło, prosiło o przełożenie, bo święta, Sylwester. Oni powyjeżdżali. Baliśmy się, że część szczepionek może się zmarnować. Wolimy opóźnić proces i od poniedziałku zacząć szczepić zgodnie z zasadami – mówi Sławomir Kmak, dyrektor szpitala powiatowego w Krynicy.

W pierwszej kolejności zaszczepionych zostanie 75 osób. Kolejna partia leku dotrze do szpitala za tydzień w czwartek. Póki co na szczepienie zapisało się blisko 100 osób, z załogi liczącej ponad 300 pracowników.

Zapisało się także 300 osób z innych placówek medycznych z Krynicy i okolicznych miejscowości.


 

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy


Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na Facebooku  oraz Twitterze.

 

 

 

Bartosz Niemiec/ko