"Jest to piękna sala gimnastyczna, bardzo duża powierzchnia. Oczywiście muszą być wydzielone pomieszczenia i miejsca, gdzie będą do szczepienia pacjenci przebywać, bo muszą chyba te 15 minut do pół godziny być na obserwacji. Są trzy wejścia na tę salę gimnastyczną, tak że będzie oddzielne wejście do szczepień, a oddzielne wyjście. Oczywiście musi być doprowadzony internet na salę gimnastyczną, telefony, komputery. Te tematy są już omówione" - wyjaśnia Koszyk

Będzie to drugi punkt masowych sczepień, za który odpowiadał będzie Powiat Nowosądecki. Pierwszy zlokalizowany jest w Szpitalu Powiatowym w Krynicy. Masowy punkt szczepień organizowany jest także w samym Nowym Sączu przez władze miasta. 

 

Bartosz Niemiec/łk

 

 

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy


Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na Facebooku  oraz Twitterze.