Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Wypadek w Libiążu. Ranne dziecko. FOTO

Groźny wypadek w Libiążu w Małopolsce zachodniej. Na drodze z Chrzanowa do Oświęcimia w zderzeniu autobusu z samochodem osobowym ranne zostały trzy osoby, w tym dziecko. Poszkodowani trafili do szpitala w Chrzanowie.

Fot. W. Rapka PSP Chrzanów

Wypadek w Libiążu

Było groźnie. We wtorek popołudniu w Libiażu, na głównej drodze samochód osobowy uderzył w miejski autobus. Jego kierowca prawdopodobnie próbował ominąć przebiegającego przez jezdnie pieszego . W miejscu wypadku pracowała policja, pogotowie i strażacy.
"Samochód osobowy uderzył w tył stojącego autobusu. Ponadto na jezdni leżał ranny chłopiec. W osobówce pozostawali dwaj mężczyźni. Jeden z nich, kierowca, miał uwięzione nogi. Strażacy przy użyciu specjalnych nożyc i rozpieraczy wykonali dostęp do poszkodowanego . Pasażer opuścił wrak samochodu o własnych siłach.  Jednocześnie strażacy udzielali pomocy leżącemu na jezdni chłopcu. Wszyscy poszkodowani, przytomni zostali odwiezieni do szpitali" - informuje Wojciech Rapka, rzecznik Państwowej Straży Pożarnej Chrzanów.

Droga wojewódzka z Chrzanowa w kierunku Oświęcimia przez około 2 godziny była zablokowana.

(Marek Mędela)

Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię