Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Radiowy Klub Książki w Zalasowej

  • Kultura
  • date_range Poniedziałek, 2017.06.05 15:11 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 00:50 )
W ramach naszej akcji promującej czytelnictwo w Małopolsce, Radiowy Klub Książki odwiedzi Zalasową w powiecie tarnowskim, w gminie Ryglice.

Od początku istnienia przeczytano, omówiono 39 tytułów czyli około12 644 strony.

  Monika Zegar

  Moderator Klubu

 

Dyskusyjny Klub Książki w Zalasowej przy filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Ryglicach powstał w 2011 roku, z inicjatywy Czytelników, którzy zgłosili w bibliotece chęć uczestniczenia w spotkaniach i dyskutowania o książkach. Przez 6 lat działalności przez klub przewinęło się około 13 osób, regularnie spotyka się 6-ciu członkiń i członków, ponieważ w gronie jest dwóch panów w tym Burmistrz Ryglic. Tak niewielka liczba osób sprawia, że na spotkaniach panuje kameralna atmosfera sprzyjająca dyskusji. Na jednym ze spotkań padła propozycja, by nadać nazwę klubu i tak staliśmy się „Halą odlotów”. Większość z nich jest członkami DKK od początku istnienia. Klub spotyka się co miesiąc najczęściej w sezonie jesienno – zimowym, sezon wiosenny jest przeznaczany na pielęgnowanie ogrodów. Jest to druga pasja, którą zajmuje się większa część członków zalasowskiego DKK. 

Tematy:
Wyślij opinię na temat artykułu

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię