Orhan Pamuk – laureat Literackiej Nagrody Nobla w 2006 r. i jeden z najważniejszych na świecie współczesnych pisarzy – już wkrótce będzie gościł w Krakowie w ramach Festiwalu Conrada. 24 października o godz. 20.00 spotka się z czytelnikami w auli Audytorium Maximum UJ. Od dzisiaj można rejestrować się na stronie www.conradfestival.com i otrzymać bezpłatne wejściówki uprawniające do wstępu na to spotkanie.

Wystarczy uzupełnić swoje dane w formularzu (http://www.conradfestival.pl/pl/3/358/442/rejestracja) i podać adres mailowy, na który zostanie wysłane potwierdzenie. Wejściówki będą wysyłane pocztą na podany adres w ciągu dwóch dni roboczych od chwili otrzymania maila z potwierdzeniem. Jedna osoba może otrzymać maksymalnie dwie wejściówki.

: liczba wejściówek na spotkanie jest ograniczona. Brak potwierdzenia mailowego od Organizatorów w ciągu jednego dnia roboczego od chwili rejestracji oznacza, że pula dostępnych wejściówek została wyczerpana.

Orhan Pamuk to najwybitniejszy współczesny pisarz turecki, laureat literackiej Nagrody Nobla w 2006 roku. Dotychczas, nakładem Wydawnictwa Literackiego ukazało się dziesięć jego książek: Śnieg , Nazywam się Czerwień , Nowe życie , Stambuł. Wspomnienia i miasto , Dom ciszy , Biały zamek , Muzeum Niewinności , Cevdet Bej i synowie , Czarna księga oraz Inne kolory. 11 października do księgarń trafi kolejna – Pisarz naiwny i sentymentalny . Więcej o pisarzu na stronie: www.pamuk.pl

Przypominamy: spotkanie z Orhanem Pamukiem odbędzie się w środę (24 października) o godz. 20:00 w Audytorium Maximum UJ (ul. Krupnicza 33).