Andrzejki

Nocne linie tramwajowe:

- nr 62 („Plac Centralny im. Ronalda Reagana” – „Czerwone Maki P+R”):

w noc z 24 na 25 listopada rozkład jazdy pozostanie bez zmian, do obsługi będzie kierowany tabor o zwiększonej pojemności

w noc z 25 na 26 listopada w związku z pracami serwisowymi na rondzie Czyżyńskim linia będzie zawieszona. W zamian będzie kursować nocna linia autobusowa nr 662, obsługiwana taborem o zwiększonej pojemności

- nr 64 („Os. Piastów” – „Bronowice Małe”) – rozkład jazdy pozostanie bez zmian, do obsługi będzie kierowany tabor o zwiększonej pojemności

- nr 69 („Nowy Bieżanów P+R” – „Krowodrza Górka P+R”) – rozkład jazdy pozostanie bez zmian, do obsługi będzie kierowany tabor o zwiększonej pojemności.

Nocne linie autobusowe:

- nr 601 („Zajezdnia Nowa Huta” – „Mydlniki Wapiennik P+R) – w godz. 23.00–3.00 będzie kursować co 30 minut, w tym czasie linia nie będzie uczestniczyć w „zlotach” na przystanku „Teatr Słowackiego”

- nr 608 („Os. Na Stoku” – „Pod Fortem”) – w związku z pracami serwisowymi w tunelach Trasy Łagiewnickiej będzie kursować po trasie zmienionej: „Os. Na Stoku” – ... – ul. Wadowicka, ul. Brożka, ul. Grota-Roweckiego, ul. Kobierzyńska, przystanek „Rostworowskiego” – ... – „Pod Fortem”.

- nr 611 („Czyżyny Dworzec” – „Chełmońskiego Pętla”) – w godz. 23.00–3.00 będzie kursować co 30 minut, w tym czasie linia nie będzie uczestniczyć w „zlotach” na przystanku „Teatr Słowackiego”.

Wymiana zwrotnicy na rondzie Czyżyńskim

Zmiany w kursowaniu linii tramwajowych:

- nr 1 – będzie kursować na trasie skróconej: „Cichy Kącik” – ... – al. Pokoju – „Dąbie”

- nr 14 – będzie kursować na trasie skróconej: „Bronowice” – ... – al. Pokoju – „Dąbie”

- nr 22 – będzie kursować na trasie zmienionej: „Borek Fałęcki” – ... – rondo Grzegórzeckie, al. Powstania Warszawskiego, ul. Mogilska, al. Jana Pawła II, rondo Czyżyńskie – „Kopiec Wandy”

- nr 62 – w noce z 25 na 26 i z 26 na 27 listopada zostanie zawieszona, w zamian będzie kursować nocna linia autobusowa nr 662.

Zmiany w kursowaniu linii autobusowej:

- nr 701 – będzie kursować na trasie zmienionej: „Czyżyny Dworzec” – ... – rondo Czyżyńskie, al. Pokoju, rondo Grzegórzeckie, al. Pokoju, rondo Czyżyńskie, ul. Bieńczycka, ul. Kocmyrzowska – „Wzgórza Krzesławickie” – ul. Architektów, ul. Poległych w Krzesławicach, ul. Kocmyrzowska, ul. Bieńczycka, rondo Czyżyńskie – „Czyżyny Dworzec”

Linia będzie obsługiwać dodatkowo przystanki: „Rondo Czyżyńskie” 10, „Centralna” 03 i 06, „Rondo 308 Dywizjonu” 05 i 06, „M1 al. Pokoju” 03 i 04, „TAURON Arena Kraków al. Pokoju” 04 i 05, „Dąbie” 04 i 05, „Ofiar Dąbia” 04 i 05, „Francesco Nullo” 03 i 04

Przystanek końcowo-początkowy będzie zlokalizowany w zatoce na przystanku „Rondo Grzegórzeckie” 07

Częstotliwość kursowania pozostanie bez zmian.