Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Spotkanie z Jerzym Stuhrem

  • Kraków
  • date_range Sobota, 2012.06.16 05:14 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 01:18 )
Liczni wielbiciele talentu aktorskiego i pisarskiego przyszli na spotkanie z Jerzym Stuhrem.

Liczni wielbiciele talentu aktorskiego i pisarskiego przyszli na spotkanie z Jerzym Stuhrem. W Mandze odbyła sie promocja jego nowej ksiązki 'Tak sobie myślę". Odnajdujemy nowego, jak zawsze serdecznego przyjaciela mówili wielbiciele telentu aktora. Książkę napisałem dla moich rodaków. Czynię w niej obserwacje, na które pewno bym się nie zdobył gdyby nie doświadczenie choroby - powiedział Radiu Kraków Jerzy Stuhr.

"Tak sobie myślę'" wydało krakowskie Wydawnictwo Literackie. Jerzy Stuhr przyleciał do Polski z Włoch, gdzie pracuje w tej chwili nad nowym filmem. To wielki fresk historyczny z czasów tworzenia się panstwa włoskiego i powstania Garibaldiego. Film ma uświętnić 150 rocznicę zjednoczenia Włoch.

Anna Łoś/mkWyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię