Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Kumulacja korków z powodu budowy łącznicy kolejowej Zabłocie-Krzemionki

  • Kraków
  • date_range Czwartek, 2016.05.19 08:21 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 08:38 )
W sobotni poranek z powodu kolejnych prac związanych z budową łącznicy kolejowej Zabłocie-Krzemionki zostało zamknięte dla ruchu skrzyżowanie ulic Dekerta i Romanowicza. Utrudnienia potrwają do poniedziałku włącznie.

Fot. RK

Budowa łącznicy kolejowej Zabłocie-Krzemionki (Kwiecień 2016)

Utrudnienia na tej trasie pojawią się tylko w weekendy. ZIKiT nie wyraził bowiem zgody na całotygodniowe zamknięcie skrzyżowania. 

Skrzyżowanie będzie nieprzejezdne do poniedziałku włącznie. Po tym czasie ruch jednokierunkowy dla relacji Dekerta – Dąbrowskiego zostanie przywrócony oraz wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy na wlocie od ul. Romanowicza. 

Następne większe utrudnienia na skrzyżowaniu związane z jego zamknięciem będą miały miejsce najpewniej w weekend od 4 do 5 czerwca.

Organizacja ruchu, która będzie obowiązywała w najblizszy weekend:

 

Organizacja ruchu po zakończeniu robót montażowych:

 

RK

Tematy:
Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię