Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Krakowianie cieszą się pierwszym, prawdziwie wiosennym weekendem

  • Kraków
  • date_range Niedziela, 2021.04.11 16:33 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 04:06 )
W niedzielę termometry w Krakowie pokazały nawet 19 stopni Celsjusza. W Kryspinowie pojawiło się sporo osób, które w gronie rodziny i znajomych odpoczywały na plaży.

fot: B. Bujas

Na plaży nie brakowało osób, które korzystały z ostatnich godzin weekendu. Większość z nich była już w bluzach lub cienkich kurtkach, bo zrobiło się  wietrznie, ale wcześniej przez chmury śmiało przebijało słońce.
Część krakowian siedziała na kocach lub ręcznikach, część spacerowała wokół zalewu,  w pobliżu nie brakowało też rowerzystów. I chociaż w przyszłym tygodniu ponownie czeka nas ochłodzenie - jak przekonywali wypoczywający - trzeba wykorzystywać każdą oznakę prawdziwej i ciepłej wiosny.

Bartłomiej Bujas/bp

Tematy:
Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię