Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Zakończył się remont Liceum Ogólnokształcącego w Gorlicach

Szkoła w tym budynku funkcjonuje od 115 lat. Zakres prowadzonych prac był bardzo duży. Przede wszystkim wykonano termomodernizację. Dużo prac wykonano wewnątrz, dzięki czemu warunki w szkole bardzo się zmieniły.

fot: Maciej Wodziński

Posłuchaj co mówi Stanisław Kaszyk, wicestarosta gorlicki
- Zostały wykonane przegrody przeciwpożarowe, udrożniona druga klatka schodowa, która nie była używana od lat. Do tego wymiana instalacji centralnego ogrzewania. Ważną sprawą było osuszenie piwnic. To była nasza zmora. Na dzisiaj tam jest suchutko - mówi Stanisław Kaszyk, wicestarosta gorlicki.

Przy szkole powstały również dwa nowoczesne boiska. Jedno wielofunkcyjne z bieżnią, drugie do gry w piłkę siatkową. Koszt całej inwestycji to ponad 8 milionów złotych.

fot: Maciej Wodziński

Autor:
Maciej Wodziński

Opracowanie:
Krzysztof Orski

Wyślij opinię na temat artykułu

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię