Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Dobra wiadomość dla narciarzy - znów otwarto stok w Małastowie

  • Maciej Wodziński
  • date_range Czwartek, 2022.01.13 12:37 ( Edytowany Czwartek, 2022.01.13 13:43 )
Tuż przed rozpoczęciem ferii zimowych w Małopolsce, stok narciarski w Małastowie znów został otwarty. Zamknięto go na początku stycznia, zaledwie po jednym dniu funkcjonowania. Powodem była odwilż.

Fot. OSiR Gorlice

Posłuchaj co mówi Mariusz Duszowicz

Utrzymująca się od tygodnia ujemna temperatura pozwoliła przygotować stok, właściwie od nowa, na przyjęcie narciarzy. Niestety odwilż i deszcz spowodowały duże oblodzenia w niektórych partiach trasy. Musieliśmy to zniwelować. Udało się, oby te warunki z mroźnymi nocami się utrzymały, to będziemy w dobrych warunkach jeździć na stoku

- mówi Mariusz Duszowicz dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gorlicach.

Jeśli warunki pogodowe pozwolą, pod koniec ferii zimowych mają zostać tam rozegrane zawody w slalomie gigancie dla dzieci i młodzieży o puchar burmistrza Gorlic.

Tematy:
Autor:
Maciej Wodziński

Opracowanie:
Justyna Polewska-Nowicka

Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

3321062

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię