Radio Kraków

remonty w Krakowie

Awaria sygnalizacji świetlnej? Zgłoś to

Kraków uruchomił specjalny adres, na który każdy uczestnik ruchu drogowego może zgłaszać uwagi do działającego programu sygnalizacji świetlnej na terenie miasta.

Zmieniła się organizacja ruchu na skrzyżowaniu ulicy Lublańskiej i alei 29 listopada w Krakowie

Od godziny 7.00 zmieniła się organizacja ruchu na skrzyżowaniu ulicy Lublańskiej i alei 29 listopada w Krakowie. Roboty przeniosły się na północną jezdnię ulicy Lublańskiej, w związku z tym z ruchu wyłączony został jeden z pasów do lewoskrętu z ulicy Lublańskiej w aleję 29 Listopada.

Będzie remont ul. Księcia Józefa

W przyszłym tygodniu może się rozpocząć remont fragmentu ulicy Księcia Józefa. Umowa z wykonawcą została podpisana, wkrótce zostanie mu przekazany plac budowy, a rozpoczęcie prac jest planowane po 15 października.

Uwaga kierowcy! Zmiany w organizacji ruchu w rejonie ulicy Mackiewicza

Utrudnienia spowodowane są kolejnym etapem prac przy budowie tramwaju do Górki Narodowej. Od godziny 9 z ulicy Siewnej można jechać dalej w ulicę Mackiewicza. Dla kierowców wyznaczono objazd z wykorzystaniem ulic Górnickiego i Pachońskiego.

Przez kilka miesięcy tramwaje nie będą jeździć ulicą Zakopiańską do Borku Fałęckiego

Tuż po święcie Wszystkich Świętych planowane jest rozpoczęcie remontu torowiska. Ma być całkowicie wymienione - od węzła Łagiewniki do Trasy Łagiewnickiej i dalej do centrum Solvay.

W Krakowie zaczęły się kolejne poważne drogowe utrudnienia

To trudny poranek dla kierowców w Krakowie, a wszystko z powodu rozpoczęcia kolejnych remontów na trzech ważnych ulicach. Na Królowej Jadwigi drogowcy wprowadzili ruch wahadłowy na kolejnym odcinku. Utrudnienia również na objazdach zamkniętego fragmentu ul. Łokietka w okolicy Toń. Olbrzymie korki również w Nowej Hucie na ulicy Ptaszyckiego, gdzie rozpoczęła się długo wyczekiwana przebudowa torowiska tramwajowego.

Po wielu latach trzy ważne krakowskie torowiska tramwajowe zostaną wreszcie wyremontowane

Po latach oczekiwania i doraźnych napraw - trzy ważne krakowskie trasy tramwajowe zostaną wreszcie wyremontowane. 20 września prace rozpoczną się na torowisku wzdłuż ulicy Ptaszyckiego w Nowej Hucie. Po zakończeniu modernizacji roboty zostaną przeniesione na aleję Solidarności. Równocześnie Zarząd Dróg przygotowuje się do przebudowy torowiska w ścisłym centrum miasta, na odcinku ulic Zwierzynieckiej i Kościuszki.

Ruszył remont fragmentu ulicy Halszki w Podgórzu Duchackim

Odnowiony zostanie odcinek od skrzyżowania z ulicą Wysłouchów do boiska przy szkole, za skrzyżowaniem z ulicą Bujaka. Roboty będą prowadzone nocami oraz w weekendy i potrwają do końca września.

Kraków przymierza się do remontu placu Wolnica na Kazimierzu

Plac znajduje się przy ulicy Krakowskiej, tuż obok Muzeum Etnograficznego. Jest zaniedbany, a wszyscy są zgodni, że ma ogromny potencjał.

Po wakacyjnej przerwie wracają prace remontowe na trasie kolejowej Kraków-Zakopane

Uwaga pasażerowie pociągów! Od środy po wakacyjnej przerwie wracają prace remontowe na trasie Kraków-Zakopane. Chodzi dokładnie o odcinek od Suchej Beskidzkiej do stolicy Tatr.

Najnowsze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię