Radio Kraków

Pytania o Kraków

Pytania o Kraków: Miasto tylko dla mieszkańców czy również dla turystów?

  • date_range 2018-06-04
Kraków tylko dla mieszkańców czy również dla turystów? W ostatnim programie z cyklu "Pytania o Kraków" szukamy odpowiedzi na pytania dotyczące rozwoju turystyki i oczekiwań mieszkańców Krakowa.

Pytania o Kraków: Jak zapewnić mieszkańcom dostęp do terenów zielonych?

  • date_range 2018-05-04
Czy w Krakowie zieleni jest rzeczywiście jak na lekarstwo? Co z wykupem terenów zielonych przez miasto? I na jakie tereny rekreacyjne mogą liczyć mieszkańcy i turyści w przyszłości? Odpowiedzi szukaliśmy w kolejnym programie z cyklu „Pytania o Kraków”, który został poświęcony zieleni w mieście.

Pytania o Kraków: Czy zieleń wygra z betonem?

  • date_range 2018-04-03
Czy potrafimy dbać o przestrzeń publiczną w mieście? Jak zmieniają się krakowskie dzielnice? Czy zieleń wygra z betonem? I czy mieszkanie w Krakowie to nadal marzenie wielu osób?Za nami kolejne spotkanie z cyklu "Pytania o Kraków".

Pytania o Kraków: Czy miastu potrzebna jest komunikacyjna rewolucja?

  • date_range 2018-02-21
W drugim programie z cyklu „Pytania o Kraków” rozmawialiśmy o transporcie zbiorowym i indywidualnym.

Pytania o Kraków: Czy jesteśmy gotowi na wprowadzenie zakazu palenia węglem i drewnem?

  • date_range 2018-01-26
Czy jesteśmy gotowi na wprowadzenie zakazu palenia węglem i drewnem? O to pytaliśmy na antenie Radia Kraków w pierwszym z cyklu programów "Pytania o Kraków". Naszymi gośćmi byli: Elżbieta Koterba, zastępca prezydenta miasta Krakowa, Anna Dworakowska z Polskiego Alarmu Smogowego, Paweł Ścigalski, prezydencki doradca ds. jakości powietrza w Krakowie, wicemarszałek Małopolski Wojciech Kozak oraz Ryszard Listwan, zastępca małopolskiego Wojewódzkiego Inspektora Ochrony Środowiska. Posłuchaj:

Najnowsze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię