Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Czerwiec w Teatrze Słowackiego w Krakowie

  • Patronaty
  • date_range Wtorek, 2021.06.15 13:30 ( Edytowany Wtorek, 2021.06.15 13:33 )
Teatr im. Juliusza Słowackiego w Krakowie serdecznie zaprasza na czerwcowe spektakle grane na czterech różnych scenach.

fot. Bartek Barczyk

Od środy do piątku (16 – 18 czerwca)  na żywo na Scenie Domu Machin będzie można zobaczyć Marcina Kalisza w spektaklu „Agamemnon” Rodrigo Garcii w reżyserii Szymona Kaczmarka. Na scenie ojciec i jego rodzina, którą stanowią hiperrealistyczne sylikonowe lalki. To dziwaczna czarna komedia z wielkim potencjałem komicznym oraz ostra jak żyletka diagnoza rzeczywistości.

Wracamy także ze spektaklem „Piotruś Pan i Jakub Hak” w reżyserii Magdaleny Miklasz na Scenie w Narodowym Banku Polskim. To już w tym tygodniu - w środę (16.06)  i w czwartek (17.06).  Przed południem dla najmłodszej widowni mamy spektakl i warsztaty z edukacji ekonomicznej. Będzie o wartości i wartościach . Ze wspaniałą obsadą Teatru Słowackiego na jedynej na świecie scenie we wnętrzach banku.  Piękne, zabytkowe wnętrza zmieniają się w świat Nibylandii. To magiczna podróż z Martą Walderą, Anną Obszańską, Tomaszem Międzikiem, Mateuszem Janickim, Krzysztofem Piątkowskim i Maciejem Jackowskim.

18 czerwca na Scenie MOS odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu „Sztuka Myślenia”.  To jedyne wydarzenie, które można zobaczyć zarówno na żywo, jak i w streamingu. Wszystkie inne Teatr gra wyłącznie na żywo!

19 czerwca (sobota) zagramy dla Was w ramach Krakowskiej Nocy Teatrów 2021 spektakl "Born by Boney M" na Dużej Scenie w reżyserii Krzysztofa Głuchowskiego. Przybywajcie do naszego teatralnego disco-świata i rzućcie się wraz z nami w wir nieokiełznanej zabawy. Bezpłatne wejściówki na spektakl będą wydawane w kasie naszego Teatru (pl. Św. Ducha 1) w dniu 15 czerwca. Kasa czynna w godzinach: 12.00-14.00; 14.30-19.00. Jedna osoba będzie mogła pobrać maksymalnie dwie wejściówki. 

Do końca czerwca w Teatrze w Krakowie można także będzie zobaczyć na żywo na Dużej Scenie „Lalkę” w reżyserii Wojtka Klemma, na Scenie MOS „Miłość” w reżyserii Błażeja Peszka z Anną Polony i Janem Peszkiem, a w Domu Machin spektakl „Rabacja" w reżyserii Jakuba Roszkowskiego. 

 

Aktualne kalendarium znajduje się na www.teatrwkrakowie.pl , a bieżące informacje można znaleźć także na stronie Teatru na Facebooku.

Źródło: Teatr im. Juliusza Słowackiego w Krakowie
Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię