Radio Kraków

pijany za kierownicą

Kompletnie pijany kierowca wpadł w Podlesiu koło Olkusza

  • date_range 2022-04-06
2,5 promila alkoholu w organizmie miał kierowca, który w Podlesiu koło Olkusza spowodował kolizję drogową. Mężczyzna jechał całą szerokością jezdni. Zauważyli to policjanci, którzy ruszyli za samochodem.

Akcja „Trzeźwy Poranek” w powiecie tarnowskim i myślenickim

W ramach akcji „Trzeźwy Poranek” małopolscy policjanci kontrolowali kierowców, by wyeliminować z ruchu drogowego tych, którzy poruszają się pod wpływem alkoholu lub narkotyków. Są często to osoby, które spożywały te substancje również w wieczór poprzedzający jazdę.

Długi weekend pod Tatrami bez poważnych zdarzeń, ale ze sporą ilością policyjnych interwencji

Kolejny pracowity długi weekend tatrzańskich policjantów. Na Podhale w miniony długi weekend przyjechało ponad sto tysięcy turystów, a na Krupówkach wieczorami gromadziło się po kilka tysięcy osób. Nie odnotowano poważniejszych przestępstw, ale policyjnych interwencji było ponad 300.

Policyjne podsumowanie długiego weekendu listopadowego

Podczas ostatniego weekendu listopadowego w Małopolsce doszło do 27 wypadków, w których 1 osoba poniosła śmierć, a 28 zostało rannych. Policjanci drogówki ujawnili 76 nietrzeźwych kierujących.

Pijany ojciec jadąc „na kebaba” z 10-letnim synem, doprowadził do kolizji

Dwa i pół promila alkoholu w organizmie miał 43-letni mieszkaniec powiatu wadowickiego, który wiózł 10-letniego syna na kebaba w Zatorze. Jechał środkiem drogi i w pewnym momencie uderzył lusterkiem w lusterko jadącego z przeciwka samochodu. Nie zatrzymał się, więc 26-letni kierowca drugiego auta zawrócił, wyprzedził go i zmusił do zatrzymania. Wyczuwając woń alkoholu. zabrał mu kluczyki i wezwał policję.

Policjant drogówki w czasie wolnym od pracy zatrzymał pijanego kierowcę

Posterunkowy, w czasie wolnym od służby, zatrzymał nietrzeźwego kierowcę, który - jak się okazało - prowadził pojazd mając ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyźnie grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

Kolejny pijacki rajd po małopolskich drogach. Kierowca zatrzymany

Ponad dwa i pół promila alkoholu miał w organizmie kierowca forda, który w Łęgu Tarnowskim, wypadł z drogi i skosił słup telefoniczny. Udało mu się wyjść z auta o własnych siłach i nawet próbował uciekać. Gdy na miejscu pojawili się policjanci z psem okazało się, że mężczyzna zbyt daleko nie odszedł, bo...nie był w stanie.

Kierowca, który spowodował śmiertelny wypadek w miejscowości Breń, był kompletnie pijany

Kompletnie pijany wsiadł do samochodu i spowodował tragiczny w skutkach wypadek. Mowa o 22-letnim mieszkańcu Pomorza, który we wtorek w nocy doprowadził do czołowego zderzenia prowadzonego przez siebie samochodu dostawczego z poruszającą się z przeciwnej strony ciężarówką. Do wypadku doszło na drodze krajowej 73 w miejscowości Breń.

Trzebinia: kierowca poszedł zapłacić za paliwo, pijany pasażer... odjechał

Kiedy kierowca mercedesa poszedł zapłacić za paliwo, jego pijany pasażer wsiadł za kierownicę i... odjechał. Policjanci z Komisariatu Policji w Trzebini dostali informację, że w kierunku centrum miasta zygzakiem jedzie mercedes. Kiedy zgłaszający podał numery rejestracyjne samochodu, okazało się, kilka godzin wcześniej pojazd ten zniknął z jednej ze stacji paliw w Chrzanowie. Gdy policjanci zatrzymali 41-latka, okazało się, że ma ponad pół promila alkoholu w wydychanym powietrzu i nie ma w ogóle uprawnień do kierowania pojazdami.

Brzeszcze: pijany i bez prawa jazdy prowadził auto

Policjanci z z Brzeszcz zatrzymali 20-latka, który wsiadł za kółko mając ponad promil alkoholu. W dodatku bez prawa jazdy.

Najnowsze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię