Radio Kraków

Nowa siedziba Szpitala Uniwersyteckiego w Prokocimiu

Rusza rozbudowa drogi dojazdowej do Szpitala Uniwersyteckiego w Prokocimiu

  • date_range 2021-03-07
W poniedziałek rozpocznie się rozbudowa ulicy Kostaneckiego w krakowskim Prokocimiu. To ulica dojazdowa do szpitala uniwersyteckiego. Na razie prace będą prowadzone przy chodniku, więc wielkich utrudnień nie będzie. Te drogowe pojawią się później. Rozbudowa ulicy ma potrwać rok.

Zakończyła się druga tura przeprowadzki Szpitala Uniwersyteckiego

  • date_range 2020-01-13
Z sukcesem udało się zakończyć drugą turę przeprowadzki Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie do nowej siedziby w Prokocimiu – poinformował dyrektor placówki Marcin Jędrychowski.

Druga tura przeprowadzki Szpitala Uniwersyteckiego przedłużona do piątku

  • date_range 2020-01-09
Druga tura przeprowadzki Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie z centrum miasta do Prokocimia przedłuży się do piątku – w tym dniu do nowej lokalizacji przeniesiony zostanie oddział ginekologii i onkologii.

Wprowadzono zmiany komunikacyjne w rejonie nowej siedziby Szpitala Uniwersyteckiego

  • date_range 2019-11-24
Uwaga pasażerowie krakowskiej komunikacji miejskiej! Od poniedziałku wprowadzone zostały zmiany w Prokocimiu, w rejonie nowej siedziby Szpitala Uniwersyteckiego.

Dodatkowe autobusy do nowej siedziby Szpitala Uniwersyteckiego

  • date_range 2019-11-20
Od poniedziałku do nowej siedziby Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie Prokocimiu pojadą autobusy 144 i 163. Miasto planuje też przedłużyć tory tramwajowe do tej największej w kraju placówki medycznej, ale to kwestia lat.

Rozpoczęła się przeprowadzka Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie

  • date_range 2019-11-18
Rozpoczęła się przeprowadzka Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie - największej placówki medycznej w Polsce. W poniedziałek tuż przed godziną 9.00 z ulicy Kopernika do Prokocimia ruszyła w asyście policji kolumna samochodów przewożących pacjentów. Przenosiny dziewięciu oddziałów i około 200-250 pacjentów zaplanowano na trzy najbliższe dni.

Od poniedziałku przeprowadzka Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie

  • date_range 2019-11-15
W poniedziałek rozpocznie się pierwszy etap przeprowadzki do nowej siedziby największej placówki medycznej w Polsce - Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Przenosiny dziewięciu oddziałów i ok. 200-250 pacjentów potrwają trzy dni, a ich przewóz będzie zabezpieczany przez policjantów. Pacjenci w stanach nagłych – aż do odwołania - będą przyjmowani wyłącznie w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w dotychczasowej lokalizacji, przy ul. Kopernika 50.

Otwarto nową siedzibę Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie

  • date_range 2019-10-29
Wstęga przecięta. Nowa siedziba Szpitala Uniwersyteckiego została oficjalnie otwarta. To będzie największy szpital w Polsce oraz jeden z najnowocześniejszych i największych w Europie. Jego powstanie było planowane od kilkudziesięciu lat. Sama budowa trwała cztery lata. Koszt inwestycji wyniósł 1,2 mld zł.

Szpital Uniwersytecki w Krakowie odebrał klucze do nowej siedziby w krakowskim Prokocimiu

  • date_range 2019-05-31
Władze placówki podpisały już protokół odbioru budynków od generalnego wykonawcy. Przez najbliższe tygodnie firma budowlana będzie jeszcze usuwać drobne usterki, do których doszło w czasie prac wykończeniowych.

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię