Radio Kraków

Debaty wyborcze

Debata przed II turą wyborów prezydenckich w Krakowie

  • date_range 2018-10-29
Debata prezydencka przed II turą wyborów w Krakowie. Zmierzyli się w niej Jacek Majchrowski i Małgorzata Wassermann. Zachęcamy do słuchania i dyskusji w komentarzach.

Debata przed II turą wyborów prezydenckich w Tarnowie

  • date_range 2018-10-26
W niedzielę o 19.05 na antenie Radia Kraków odbyła się debata przed II turą wyborów prezydenckich w Tarnowie. Zmierzyli się w niej Roman Ciepiela z Koalicji Obywatelskiej i Kazimierz Koprowski z PiS.

Sejmikowa debata Radia Kraków

  • date_range 2018-10-17
Przedstawiciele 13 z 14 zarejestrowanych komitetów wzięli udział w debacie kandydatów do sejmiku województwa małopolskiego. Uczestnicy dyskusji mówili m.in. o transporcie, jakości powietrza i polityce społecznej.

Debata przedwyborcza w Krakowie

  • date_range 2018-10-15
Za nami wielka debata kandydatów na prezydenta Krakowa. Obecni byli wszyscy ubiegający się o ten urząd. Transmisja debaty odbyła się na antenie Radia Kraków i w TVP Kraków. Debata była otwarta dla publiczności.

Debata przedwyborcza w Oświęcimiu

  • date_range 2018-10-05
Kolejna przedwyborcza debata Radia Kraków za nami. Zapraszamy do dyskusji.

Debata przedwyborcza w Zakopanem

  • date_range 2018-10-01
Za nami debata Radia Kraków w Zakopanem. Spotkaliśmy się w Dworcu Tatrzańskim przy ul. Krupówki 12. Zachęcamy do udziału w dyskusji!

Debata przedwyborcza w Nowym Sączu

  • date_range 2018-09-24
Za nami kolejna debata Radia Kraków - tym razem spotkaliśmy się w Nowym Sączu - w czwartek 27 września - w Galerii Sztuki Współczesnej BWA SOKÓŁ przy ul. J. Długosza 3.

Debata przedwyborcza w Wadowicach

  • date_range 2018-09-07
Za nami druga z cyklu dziewięciu debat wyborczych Radia Kraków. Tym razem rozmawialiśmy z kandydatami na urząd burmistrza Wadowic. Debata odbyła się w czwartek 13 września w Wadowickiej Bibliotece Publicznej, przy ul. Legionów 1. Zapraszamy do słuchania i do dyskusji w komentarzach.

Debata przedwyborcza w Tarnowie

  • date_range 2018-08-31
Radio Kraków rozpoczęło cykl cotygodniowych debat wyborczych w największych miastach Małopolski. 6 września w auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie odbyła się dyskusja kandydatów na urząd prezydenta Tarnowa. Spotkanie było otwarte dla wszystkich, a dyskusję transmitowaliśmy na antenie Radia Kraków. Nasi słuchacze mieli możliwość zadania pytania kandydatom - te można odczytać w komentarzach. Roman Ciepiela, prezydent Tarnowa, nie zdecydował się na udział w dyskusji.

Najnowsze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię