Radio Kraków
  • A
  • A
  • A
share

„Małgorzatą rozpoczyna się lato”. VI Zlot Małgorzaty dla Małopolski

W najbliższą sobotę, 8 czerwca w Sali Obrad Rady Miasta Krakowa odbędzie się VI Zlot Małgorzaty dla Małopolski. Hasłem tegorocznego wydarzenia jest „Małgorzatą rozpoczyna się lato”. "Małgorzata jest chętna do podejmowania wyzwań, lubi przygody, jest ambitna, wymaga od siebie i bardzo dużo od innych. Lubi rywalizację, ale bywa też impulsywna, nerwowa i porywcza. Ma niespokojną naturę, nie lubi siedzieć w miejscu i jest wrażliwa na krytykę". Czy te cechy faktycznie się sprawdzają? Opowiedziały o tym Sylwii Paszkowskiej gościnie - dr Małgorzata Jantos, Małgorzata Stuch i Małgorzata Boryczko-Smolik.

- Jest nasz szósty zjazd. Zajmuje się tym sztab dziesięciu osób, w którym wszystkie mamy te właściwości i cechy, o których Pani powiedziała. Podczas tegorocznego zlotu nastawiamy się na medycynę i dbanie o zdrowie. Prelegentki w tym roku są z zakresu medycyny i będziemy poświęcały się zagadnieniom ważnym dla kobiet. Hasło zlotu to „Małgorzatą rozpoczyna się lato” także tematy idealne na wakacje - jak się odżywiać, czy się opalać i wiele innych.

(cała rozmowa do posłuchania)

10 czerwca przypadają imieniny kobiet o imieniu Małgorzata oraz umowny dzień imienin Małopolski. Warto przypomnieć, że na pierwsze obchody przybyło 78 Małgorzat, a w ostatnim zlocie uczestniczyło ich ponad 200. Wydarzenie integruje, łączy mieszkanki wszystkich dzielnic miasta, wyróżniających się między sobą poglądami i stylem bycia, czy podzielających różne zainteresowania. Pozwala na wymianę doświadczeń, poznawanie nowych osób i zawarcie niezwykłych, międzypokoleniowych przyjaźni.

Wszystkim jubilatkom z Małopolski o wyjątkowym imieniu Małgorzata, przeróżnych jego formach i odmianach, składamy najlepsze życzenia zdrowia, pomyślności i uśmiechu każdego dnia.

Źródło: krakow.pl

Autor:
Sylwia Paszkowska

Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię