Piotr Damasiewicz  –  kompozytor,  trębacz,  multiinstrumentalista,  edukator, podróżnik oraz kurator międzynarodowych platform muzycznych. Oprócz studiów gry na trąbce kształcił się w zakresie kontrabasu, fortepianu, klasycznego śpiewu – w tym chorału gregoriańskiego. Studiował także  dyrygenturę chóralną i kameralną, aranżację i kompozycję.

W swojej twórczości sięga  do  języka  jazzu,  XX-wiecznej  muzyki  klasycznej,  muzyki  etnicznej, muzyki najnowszej, w tym europejskiej muzyki improwizowanej i eksperymentu. Damasiewicz był reprezentantem Polski w czterech muzycznych platformach międzynarodowych: Take Five Europe, Jazz Playes Europe Laboratory,  Art  Meetings  i  Melting  Pot  Laboratory  (Jazztopad).  W  dwóch ostatnich jako lider, kompozytor i instrumentalista rozwijał ideę otwartej improwizacji w zetknięciu z innymi dziedzinami sztuki.

Obecnie doktoryzuje się na Wydziale Instrumentalnym Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy. Damasiewicz już od ponad dekady jest w nieustannej muzycznej i nie tylko ,,drodze”. Jednymi z najważniejszych działań, na których się koncentruje, jak sam to określa, to podróże w głąb siebie i jednocześnie w głąb dźwięku.

Kuba Wójcik – gitarzysta i kompozytor. Twórca projektów z pogranicza jazzu i awangardy:  Minim  feat.  Sainkho,  Mad  Ship,  Damasiewicz  /  Wójcik,  Kuba Wójcik's  Threak  (feat.  Bruun  &  Davidsen),  a  także  avant-popowego  duetu  z Karoliną Beimcik - Karya. 

Jego  debiutancka  płyta  Minim  Experiment  –  Dark  Matter  uznana  została  za Debiut Roku 2016 wg Polish Jazz Blog. Współpracował  z  takimi  artystami  jak  Sainkho  Namtchylak,  Rolf  Kuhn,  Nils Davidsen,  Peter  Bruun  czy  Piotr  Damasiewicz,  a  także  z  Cracow  Improvisers Orchestra, oraz z Big Bandem pod dyrekcją prof. Leszka Kułakowskiego. 

Uczestnik międzynarodowego programu "You Me - Young Musicians play Europe”.  Koncertował  na  festiwalach  w  kraju  i  poza  granicami,  m.in.  w  Danii, Niemczech, Szwajcarii, Włoszech, Czechach, Austrii i Holandii. Absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku na kierunku Jazz i muzyka estradowa. Stypendysta w Rhythmic Music Conservatory w Kopenhadze. 

Jest współzało życielem KOLD Fundacji i organizatorem Spontanicznych Kompozytorskich Spotkań. Wyróżniony Stypendium Artystycznym m.st. Warszawy na 2021 rok.