Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Uwaga kierowcy. W nocy frezowanie zakopianki

Od godz. 1 w nocy ze środy na czwartek rozpoczną się roboty remontowe nawierzchni na prawej jezdni w kierunku Zakopanego na popularnej zakopiance, czyli dk 7 w Stróży. Utrudnienia potrwają do godz. 9 – informuje GDDKiA.

fot: GDDKiA

"Będzie to frezowanie warstwy ścieralnej nawierzchni. Jezdnia będzie zawężona. W czwartek przez cały dzień i wieczór ruch odbywał się będzie na całej szerokości jezdni, ale po sfrezowanej nawierzchni" - podała GDDKiA.

Następnej nocy od godz. 1 na tym odcinku odbędzie się drugi etap frezowania do głębokości 8 cm, na prawym pasie i pasie awaryjnym, na jezdni prawej. Od godz. 4 nad ranem w piątek zaplanowane jest układanie warstwy wiążącej nawierzchni, które powinno się zakończyć o godz. 9. Po wystygnięciu masy bitumicznej zostanie puszczony ruch całą szerokością drogi. W weekend ruch będzie się tam odbywał normalnie.

W poniedziałek 28 czerwca na tym samym odcinku od godz. 7 rozpocznie się układanie warstwy ścieralnej. Oznacza to zawężenie jezdni. W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych harmonogram prac może ulec zmianie.
Autor:
Polska Agencja Prasowa

Opracowanie:
Beata Penderecka

Wyślij opinię na temat artykułu

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię