Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Zarząd Azotów przeciwny przejęciu spółki przez Rosjan

  • Tarnów
  • date_range Poniedziałek, 2012.06.04 07:39 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 05:07 )
Prezes Jerzy Marciniak w rozmowie z Radiem Kraków przyznał że działania firmy Acron zagraża realizacji strategii przedsiębiorstwa

www.azoty-tarnow.pl


Zarząd Zakładów Azotowych apeluje do akcjonariuszy aby ci nie sprzedawali akcji firmy. W połowie mają bowiem rosyjska firma Acron wyraziła chęć zakupu pakietu większościowego tarnowskiej spółki.
Zarząd Azotów w wydanym oświadczeniu negatywnie ocenił zamiary Rosjan - według zarządu cena zaproponowana za jedną akcję Azotów jest zbyt niska a przejęcia spółki przez koncern nie da jej możliwości realizowania podjętej strategii . Jak jednak przyznał na naszej antenie prezes Azotów Jerzy Marciniak sami akcjonariusze nie będą zainteresowani sprzedażą.
Sprzedaż akcji firmie Acron ma ruszyć 6 czerwca potrwa do 22 czerwca.

(aw)


Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię