Po domowym zwycięstwie z Górnikiem Łęczna 3:0 Bruk-Bet chciał kontynuować serię zwycięstw. To Polonia jednak lepiej weszła w mecz i od razu stworzyła sobie dogodną okazję. W pojedynku Marcina Klusa z Tomaszem Loską, górą okazał się golkiper z Niecieczy. Pierwsza połowa toczyła się pod dyktando gospodarzy, ale nie odzwierciedlał tego wynik.
Na drugą część spotkania Polonia wyszła jeszcze bardziej skoncentrowana i w 59. Minucie zdobyła upragnionego gola. Strzelcem Bartosz Biedrzycki, dla którego było to premierowe trafienie w barwach seniorskiej drużyny. Mimo że to piłkarze ze stolicy mieli więcej z gry, w 82. minucie  do wyrównania doprowadził napastnik Bruk-Betu Tomas Pozanr, który wykończył akcję wślizgiem do pustej bramki.

Polonia Warszawa - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:1 (0:0)