Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Tragiczny wypadek w Okocimiu. Nie żyje motocyklista

Śmiertelny wypadek w miejscowość Okocim w powiecie brzeskim. Droga krajowa nr 75 jest zablokowana. Tuż przed godz. 12.00 samochód osobowy zderzył się tam z motocyklem. Na miejscu są jeszcze służby ratunkowe w tym śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Policja kieruje na objazdy przez Wojnicz i Jurków.

29-letni motocyklista zginął w wypadku, do którego doszło w sobotę w Okocimiu na drodze krajowej 75 – poinformował PAP sierż. Paweł Kobiałka z zespołu prasowego małopolskiej policji.

Z niewiadomych przyczyn kierowca jeepa zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie doszło do zderzenia samochodu z motocyklem. Mimo reanimacji motocyklista - mieszkaniec powiatu brzeskiego zmarł.

Według wstępnych ustaleń, kierowca jeepa mógł zasłabnąć za kierownicą. Na miejscu zdarzenia pracują prokurator i policjanci.

Źródło:
Polska Agencja Prasowa

Autor:
Radio Kraków

Opracowanie:
Beata Penderecka

Wyślij opinię na temat artykułu

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię