Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Tarnowska premiera filmu o Agacie Mróz

  • Tarnów
  • date_range Środa, 2012.05.16 11:33 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 05:05 )
W Centrum Sztuki Mościce odbędzie się w środę tarnowska premiera filmu "Nad Życie"

www.nad-zycie.pl

Obraz powstał w oparciu o historię życia Agaty Mróz - znanej polskiej siatkarki związanej z regionem tarnowskim - Agata urodziła się w Dąbrowie Tarnowskiej. Umarła na białaczkę . W poszukiwaniu dawcy szpiku dla Agaty pomagała tarnowska fundacja Kropla jej prezes Katarzyna Duraj przyznaje że sama Agata byłby zadowolona że powstałe ten film. Jak dodaje obsada jest bardzo dobra nie tylko ze względu na to że odtwórcy głównych ról są świetnymi aktorami. Olga Bołądź grająca w filmie Agate Mróz jest bowiem także zarejestrowana w tej samej fundacji która znalazła szpik dla Agaty.
Tarnowska premiera filmu nad życie w środę o 19.00 w Centrum Sztuki Mościce, po filmie odbędzie się spotkanie z autorami scenariusza do niego, tarnowianką - Patrycją Nowak i Łukaszem Zasowskim. Bedą oni goścmi Łukasza Maciejewskiego.

Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

812115

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię